0,00zł

Do Kasy

8K HDMI 2.1 kabel 2M – Snowkids 48 Gbps pozłacana wtyczka UHD 8K@60HZ&4K@120HZ 4:4 dynamiczny HDR10+ 7680 * 4320 z eARC HDCP 2.3 kompatybilna z PS5, PS4, HDTV, PC

Opinie:
(0)
  • Marka: Snowkids
  • Model: B08CZL73QV
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:53 CET - więcej
75,24zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 2meter
Kolor: czerwony
【Kabel HDMI Ultra HD 8K 】 Kabel HDMI Snowkids 8K wykorzystuje najnowszą technologię i jest kompatybilny z 8K @ 60Hz i 4K @ 120Hz. Może wyraźnie wyświetlić każdy cząstki i dokładnie przetwarzać każde źródło sygnału. Dzięki unikalnej, dynamicznej właściwościom 8K HDMI HDR i 12-bitowej technologii przetwarzania kolorów każda scena wideo zapewnia idealną głębokość, jasność i dokładność szczegółów. Dzięki Dolby Atmos i Dolby Vision możesz robić niesamowite wrażenia.
【Ulepszona rewolucja HDMI】Kabel HDMI 8K Snowkids jest standardową wersją HDMI 2.1. W porównaniu z HDMI 2.0 prędkość transmisji zwiększa się do 48 Gb/s (6 GB/s), a obraz nie pozostaje zwisający ani odpada podczas patrzenia. Jest również kompatybilny wstecz z wersjami HDMI 2.0b / 2.0a / 1.4 / 1.3 / 1.2 / 1.1 i obsługą eARC.
【Kabel HDMI 2.1 dla fanów gier】Ten kabel HDMI 2.1 przerywa technologię 4K i może osiągnąć bardzo wysoką rozdzielczość 8K. Możesz również uzyskać ultra miękkie obrazy 4K o częstotliwości 120 Hz. Najnowszy tryb gry obsługuje zmienną częstotliwość odświeżania obrazu (VR) i maksymalizuje wartość karty graficznej i CPU. Podczas zmiany scen częstotliwość odświeżania obrazu zmienia się w taki sposób, aby uzyskać bardziej równomierny i bardziej szczegółowy obraz.
【Ulepszona wersja klasycznego materiału】Dzięki nowemu inteligentnemu chipowi ten kabel 8K HDMI osiąga niezrównaną wysokość. Nie tylko wytrzymałość powłoki ze stopu aluminium, ale również wkładana część składająca się z materiału pozłacanego 24-karatowym złotem i poprawia efekt transmisji sygnału. Część kablowa jest wykonana z materiału nylonowego w jakości wojskowej i jest antypoślizgowa. Wprowadzane są wszystkie zmiany, aby zapewnić użytkownikom lepsze doświadczenie.
【Idealna obsługa klienta】 Snowkids nie zmieni swojego pierwotnego serca i stale wspierają każdego klienta. Jesteśmy odpowiedzialni za Państwo, dopóki korzystasz z naszych produktów. W razie pytań można się z nami w każdej chwili skontaktować. Mamy duży zespół obsługi klienta, który oferuje najbardziej efektywne rozwiązania. To wszystko służy tylko do zapewnienia najlepszych wrażeń podczas zakupów.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 2meter
Kolor czerwony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..