0,00zł

Do Kasy

PIXIO Retrofuturyzm abstrakcyjna seria 60 bloków magnetycznych z bezpłatną aplikacją, bloki antystresowe, magnesy dla dzieci, sztuka pikselowa, pomysł na prezent dla maniaków, abstrakcja 3D

Opinie:
(0)
  • Marka: PIXIO
  • Model: B08D3WQSMX
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:43 CET - więcej
157,38zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Pomarańczowy, żółty, szary, biały
Zawiera 60 bloków magnetycznych, aby zbudować obiekty 3D przyszłości. Ten zestaw budowlany zajmuje przestrzeń między przeszłością a przyszłością. W pełni kompatybilny z innymi zestawami klocków PIXIO.
Zawiera cztery kolory: biały, szary, żółty i pomarańczowy. Kto wie, może przyszłe pokolenia wykorzystają to, co tworzysz w abstrakcyjnych galeriach sztuki.
Bloki łączące się w dowolnej kolejności: każdy z bloków magnetycznych PIXIO ma boczną kostkę o średnicy 0,8 cala, waży mniej niż 1 g. Z 6 magnesami w środku. Przemyślane wzornictwo i magnetyzm dają nieskończone możliwości – nie jest to żaden zły sposób na budowanie. Łatwy montaż i demontaż.
Interaktywna aplikacja PIXIO: Bezpłatny kod promocyjny zawarty w zestawie bloków magnetycznych PIXIO, który daje dostęp do ekskluzywnej zawartości aplikacji. Pobierz, aby odkrywać ponad 1000 pomysłów.
PIXIO to certyfikat produktu: zaprojektowany w Europie i zgodny ze standardami bezpieczeństwa zabawek CE i ASTM. Dobra zabawka sensoryczna dla dzieci do rozwijania kreatywności, rozumowania przestrzennego, krytycznego myślenia, planowania. Świetnie sprawdza się jako zabawka do motoryki.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Pomarańczowy, żółty, szary, biały
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..