0,00zł

Do Kasy

KidsPark Zestaw Magicznych Kostek 2x2 3x3 Pyramid Pyraminx Megaminx Skew Puzzle Cube, gładka naklejka 3D Magiczna Kostką Puzzli Bundle dla dzieci i dorosłych (5 szt.)

Opinie:
(0)
  • Marka: KidsPark
  • Model: B08DJ3S934
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:43 CET - więcej
126,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 5 pack
Kolor: Czarny
????Płynne obracanie i doskonała stabilność: nasz Zestaw Kostek Magiczna Kostka(kostka 2x2x2 + kostka 3x3x3 + kostka 4x4x5 + kostka piramidy + kostka Megaminx + kostka lustrzana + Mirror Cube + tęczowa piłka + kostka breloka) ma doskonałe cięcie narożne i regulowane napięcie, które może zapewnić płynne pokonywanie zakrętów i szybkie skręcanie. Trwała konstrukcja i struktura zapobiegająca wyskakiwaniu sprawiają, że magicznych kostek jest mocna i trudna do rozbicia lub wyskoczenia.
????Zabawki edukacyjne i rozrywkowe: Zestaw 5 Zestaw magicznych kostek może zapewnić bardziej zmienną i bardziej wymagającą zabawę. Rozwiązanie kostki prędkości to dobry sposób na poprawę koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka, jego zdolności reagowania i wrażliwości na kolory, poprawy jego pamięci, cierpliwości, zdolności przestrzennych i zdolności logicznego myślenia. Granie w kostkę 3D może również uwolnić presję roboczą dorosłych, a tymczasem zapobiec utracie pamięci u osób starszych.
????Bezpieczny i ekologiczny materiał: ten czarodziejska kostka jest wykonany z bezpiecznego i przyjaznego dla środowiska materiału ABS, trwałego, nietoksycznego i elastycznego. Żywa naklejka PVC na powierzchni nigdy nie wyblaknie ani nie odpadnie.
????Idealny prezent na każdą okazję: ten zestaw magicznych kostek to doskonały prezent na każdą okazję - urodziny, Boże Narodzenie, Halloween, Święto Dziękczynienia itp. Idealny dla chłopców, dziewcząt, nastolatków, dorosłych i osób starszych, dla początkujących i profesjonalistów.
???? Satysfakcja gwarantowana: Zapewniamy, że nasze produkty przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszego zestawu magicznych kostek 3D, skontaktuj się z nami, a następnie zapewnimy usługę wymiany lub zwrócimy pełną płatność.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 5 pack
Kolor Czarny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..