0,00zł

Do Kasy

KidsPark Zestaw Magicznych Kostek 2x2 3x3 Pyramid Pyraminx Megaminx Skew Puzzle Cube, gładka naklejka 3D Magiczna Kostką Puzzli Bundle dla dzieci i dorosłych (5 szt.)

Opinie:
(0)
  • Marka: KidsPark
  • Model: B08DJ3S934
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:43 CET - więcej
126,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 5 pack
Kolor: Czarny
????Płynne obracanie i doskonała stabilność: nasz Zestaw Kostek Magiczna Kostka(kostka 2x2x2 + kostka 3x3x3 + kostka 4x4x5 + kostka piramidy + kostka Megaminx + kostka lustrzana + Mirror Cube + tęczowa piłka + kostka breloka) ma doskonałe cięcie narożne i regulowane napięcie, które może zapewnić płynne pokonywanie zakrętów i szybkie skręcanie. Trwała konstrukcja i struktura zapobiegająca wyskakiwaniu sprawiają, że magicznych kostek jest mocna i trudna do rozbicia lub wyskoczenia.
????Zabawki edukacyjne i rozrywkowe: Zestaw 5 Zestaw magicznych kostek może zapewnić bardziej zmienną i bardziej wymagającą zabawę. Rozwiązanie kostki prędkości to dobry sposób na poprawę koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka, jego zdolności reagowania i wrażliwości na kolory, poprawy jego pamięci, cierpliwości, zdolności przestrzennych i zdolności logicznego myślenia. Granie w kostkę 3D może również uwolnić presję roboczą dorosłych, a tymczasem zapobiec utracie pamięci u osób starszych.
????Bezpieczny i ekologiczny materiał: ten czarodziejska kostka jest wykonany z bezpiecznego i przyjaznego dla środowiska materiału ABS, trwałego, nietoksycznego i elastycznego. Żywa naklejka PVC na powierzchni nigdy nie wyblaknie ani nie odpadnie.
????Idealny prezent na każdą okazję: ten zestaw magicznych kostek to doskonały prezent na każdą okazję - urodziny, Boże Narodzenie, Halloween, Święto Dziękczynienia itp. Idealny dla chłopców, dziewcząt, nastolatków, dorosłych i osób starszych, dla początkujących i profesjonalistów.
???? Satysfakcja gwarantowana: Zapewniamy, że nasze produkty przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszego zestawu magicznych kostek 3D, skontaktuj się z nami, a następnie zapewnimy usługę wymiany lub zwrócimy pełną płatność.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 5 pack
Kolor Czarny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..