0,00zł

Do Kasy

KidsPark Zestaw Magicznych Kostek 2x2 3x3 4x4 Piramida Pyraminx Megaminx Puzzle Cube, gładka Stickerless 3D Magiczna Kostką Puzzli Bundle dla Dzieci i Dorosłych (5 Sztuk)

Opinie:
(0)
  • Marka: KidsPark
  • Model: B08DJ51XZW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:43 CET - więcej
129,89zł
????Płynne obracanie i doskonała stabilność: nasz Zestaw Kostek Magiczna Kostka(kostka 2x2x2 + kostka 3x3x3 + kostka 4x4x6 + kostka piramidy + kostka Megaminx + kostka lustrzana + Mirror Cube + tęczowa piłka + kostka breloka) ma doskonałe cięcie narożne i regulowane napięcie, które może zapewnić płynne pokonywanie zakrętów i szybkie skręcanie. Trwała konstrukcja i struktura zapobiegająca wyskakiwaniu sprawiają, że magicznych kostek jest mocna i trudna do rozbicia lub wyskoczenia.
????Zabawki edukacyjne i rozrywkowe: Kostek Opakowanie 5 Sztuk może zapewnić bardziej zmienną i bardziej wymagającą zabawę. Rozwiązanie kostki prędkości to dobry sposób na poprawę koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka, jego zdolności reagowania i wrażliwości na kolory, poprawy jego pamięci, cierpliwości, zdolności przestrzennych i zdolności logicznego myślenia. Granie w kostkę 3D może również uwolnić presję roboczą dorosłych, a tymczasem zapobiec utracie pamięci u osób starszych.
????Bezpieczny i ekologiczny materiał: ten Zestaw Kostek Magiczna Kostka jest wykonany z bezpiecznego i przyjaznego dla środowiska materiału ABS, trwałego, nietoksycznego i elastycznego. Żywa naklejka PVC na powierzchni nigdy nie wyblaknie ani nie odpadnie.
????Idealny prezent na każdą okazję: ten Rubik's Cube to doskonały prezent na każdą okazję - urodziny, Boże Narodzenie, Halloween, Święto Dziękczynienia itp. Idealny dla chłopców, dziewcząt, nastolatków, dorosłych i osób starszych, dla początkujących i profesjonalistów.
???? Satysfakcja gwarantowana: Zapewniamy, że nasze produkty przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszego zestawu magicznych kostek 3D, skontaktuj się z nami, a następnie zapewnimy usługę wymiany lub zwrócimy pełną płatność.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..