0,00zł

Do Kasy

LOL Surprise OMG House, Dla Lalek z Drewna z Meblami. 85+ Niespodzianek, 6 Pokoi, Sypialnia, Łazienka, Basen, Winda, Kuchnia, Garderoba i Więcej! Dom 91x91cm dla Chłopców / Dziewcząt w Wieku 3+

Opinie:
(0)
  • Marka: L.O.L. Surprise!
  • Model: B08DL4HNHT
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:54 CET - więcej
1 236,40zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1 sztuka
Kolor: Multi
DREWNIANY WIELOPIĘTROWY DOMEK DLA LALEK - Piękny domek dla lalek LOL Surprise 36x36 z meblami (91x91cm). Ponad 85 niespodzianek, 3 piętra i 6 pokoi, w tym sypialnia, łazienka, kuchnia, salon, patio z windą i niesamowita garderoba. Domek ma również dołączony basen i wannę!
W PEŁNI UMEBLOWANY - Dzięki spiralnym schodom, działającej windzie, patio i mnóstwu mebli Twoje lalki LOL Surprise mogą teraz uzyskać dostęp do każdego miejsca tego 3-piętrowego domku dla lalek. Wlej wodę do basenu i ciesz się letnim słońcem z kolekcjonerskimi lalkami LOL (brak w zestawie). Domek dla lalek ma również piaskownicę dla zwierzaków LOL Surprise i jest wyposażony w stoły kuchenne i krzesła, a także lodówkę.
DZIAŁAJĄCE ŚWIATŁA I DŹWIĘKI - Spraw, aby Twoje lalki LOL Surprise i lalki modowe weszły na nowy poziom życia. Ciesz się interaktywnymi światłami i dźwiękami na wszystkich 3 piętrach, w tym lampami i efektami dźwiękowymi spłukiwania toalety. Domek dla lalek ma również ładny fortepian, który można przekształcić w piętrowe łóżko!
ZABAWA 360º - Z tyłu domu znajduje się centrum handlowe z wieloma kolorami, co zapewnia jeszcze bardziej ekscytującą zabawę. Obejmuje przemieszczającą się ciężarówkę z paczkami i meble do rozpakowania, aby się wprowadzić.
PASUJE DO WSZYSTKICH LALEK LOL SURPRISE - Współgra on z kolekcjonerskimi lalkami LOL Surprise, zwierzętami domowymi i lalkami modowymi. Lalki nie są wliczone w cenę. Światła i dźwięki są zasilane bateriami (dołączone i wymienne). Lalki sprzedawane osobno.
IDEALNY PREZENT - Idealny prezent urodzinowe dla dziewczynek i chłopców od 3 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1 sztuka
Kolor Multi
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..