0,00zł

Do Kasy

Wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska logo Kostki lodu, Ice Cube Pleśnie, Maker Ice Cube z pokrywką Ice Cube dla Whisky, wielokrotnego użytku i wolne od BPA

Opinie:
(0)
  • Marka: Logo
  • Model: B08DNNHLXC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:54 CET - więcej
214,69zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Małe kostki
Świeże napoje: Foremki do lodu z wyjmowanymi pokrywkami umożliwiają łatwe tworzenie kostek lodu. Możesz dodać kostki lodu koktajlowego, sok pomarańczowy, whisky lub inne napoje, aby wypić fajny kieliszek. Oprócz wody można również napełnić formę owocami, lodami, sodą lub winem.
Profesjonalna jakość bezpieczeństwa w jakości spożywczej: Te formy do kostek lodu wykonane są z miękkich materiałów silikonowych i posiadają certyfikat FDA o wysokiej jakości i trwałości. Dbamy o to, aby uzyskać model bezpieczeństwa żywności, higieny i zapewnienia jakości.
Łatwy do rozmrażania: Bardzo miękki materiał silikonowy, bardzo łatwy do usunięcia lodu. Wystarczy nacisnąć kostkę lodu z dna. Silikonowa forma do lodu nie pęka ani nie pęknie. Nie ma potrzeby zginania i niezręcznego skręcania.
Zdejmowana pokrywa: Dzięki osłonie skutecznie zapobiega przelewowi i zapobiec wchłanianiu zapachu lub kurzu z lodówki. Ponadto tace można łatwo i starannie układać w lodówce bez klejenia się.
Fajny must-have lato: łatwe do napełniania, łatwe w użyciu i łatwe do czyszczenia, te formy mogą bezpiecznie czyścić zmywarkę i zaoszczędzić miejsce. Zawiera 1 tacę, każda taca może wyprodukować 24 kostki lodu o umiarkowanych rozmiarach, a korzystna i wysokiej jakości cena sprawiają, że jest to świetny wybór do domów i barów.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Małe kostki
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..