0,00zł

Do Kasy

Wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska logo Kostki lodu, Ice Cube Pleśnie, Maker Ice Cube z pokrywką Ice Cube dla Whisky, wielokrotnego użytku i wolne od BPA

Opinie:
(0)
  • Marka: Logo
  • Model: B08DNNHLXC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:54 CET - więcej
214,69zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Małe kostki
Świeże napoje: Foremki do lodu z wyjmowanymi pokrywkami umożliwiają łatwe tworzenie kostek lodu. Możesz dodać kostki lodu koktajlowego, sok pomarańczowy, whisky lub inne napoje, aby wypić fajny kieliszek. Oprócz wody można również napełnić formę owocami, lodami, sodą lub winem.
Profesjonalna jakość bezpieczeństwa w jakości spożywczej: Te formy do kostek lodu wykonane są z miękkich materiałów silikonowych i posiadają certyfikat FDA o wysokiej jakości i trwałości. Dbamy o to, aby uzyskać model bezpieczeństwa żywności, higieny i zapewnienia jakości.
Łatwy do rozmrażania: Bardzo miękki materiał silikonowy, bardzo łatwy do usunięcia lodu. Wystarczy nacisnąć kostkę lodu z dna. Silikonowa forma do lodu nie pęka ani nie pęknie. Nie ma potrzeby zginania i niezręcznego skręcania.
Zdejmowana pokrywa: Dzięki osłonie skutecznie zapobiega przelewowi i zapobiec wchłanianiu zapachu lub kurzu z lodówki. Ponadto tace można łatwo i starannie układać w lodówce bez klejenia się.
Fajny must-have lato: łatwe do napełniania, łatwe w użyciu i łatwe do czyszczenia, te formy mogą bezpiecznie czyścić zmywarkę i zaoszczędzić miejsce. Zawiera 1 tacę, każda taca może wyprodukować 24 kostki lodu o umiarkowanych rozmiarach, a korzystna i wysokiej jakości cena sprawiają, że jest to świetny wybór do domów i barów.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Małe kostki
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..