0,00zł

Do Kasy

Lalka modowa Rainbow High Cheerliderka - Wyjątkowe stroje, pompony i lalka cheerliderka - Ruby Anderson, czerwona lalka - Seria Rainbow High Cheerliderka - Idealny prezent dla dziewczynek w wieku 6+

Opinie:
(0)
  • Marka: Rainbow Surprise
  • Model: B08FGL7N79
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:55 CET - więcej
121,44zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 8.1 x 20.3 x 30.5 cm
Kolor: Ruby Anderson
ZBIERZ TĘCZĘ - Zbierz tęczę ducha szkoły Rainbow High
Lalki modowe CHEERLIDERKI!
STYL CHEERLIDERKI - Seria 1. Lalka modowa Ruby Anderson jest dostępna w sportowym, luksusowym stroju cheerleaderki, który odzwierciedla jej wyluzowaną osobowość. Jej włosy są stylizowane za pomocą uroczych akcesoriów do włosów.
PIĘKNA LALKA MODOWA. Lalka Rainbow High Cheerliderka ma wspaniałe oczy z pięknymi długimi rzęsami, dokładnymi rysami i oszałamiającymi wyjątkowo długimi włosami do rozczesywania.
ZAPOZUJ - Czerwona lalka modowa jest w pełni ruchoma. Jej ramiona i nogi zginają się, tworząc efektowne pozy, które zapewniają godziny zabawy.
PORADA - Po pierwszym rozpakowaniu swojej lalki dokładnie umyj jej włosy, aby usunąć z nich żel do stylizacji i pozwól włosom całkowicie wyschnąć. Teraz są one gotowe do uczesania i stylizacji z fryzurowymi niespodziankami!
OBEJRZYJ NA YOUTUBE - obejrzyj nowy serial animowany Rainbow High na YouTube, aby stać się częścią życia swojej ulubionej lalki, i aby bawić się z jej przyjaciółmi!
ZAWIERA - Lalkę modową, wyjątkowy strój cheerleaderki, 1 parę butów, skarpetki, pompony, szczotkę do włosów i akcesoria do włosów.
ZBIERZ JE WSZYSTKIE - Zbierz wszystkie 6 lalek modowych Cheerliderki: Ruby Anderson, Poppy Rowan, Sunny Madison, Jade Hunter, Skyler Bradshaw i Violet Willow. Lalka Rainbow High Cheerliderka ma 30 cm wysokości. Jest to świetny prezent urodzinowy dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 8.1 x 20.3 x 30.5 cm
Kolor Ruby Anderson
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..