0,00zł

Do Kasy

Lalka modowa Rainbow High Cheerliderka - Wyjątkowe stroje, pompony i lalka cheerliderka - Jade Hunter, zielona lalka - Seria Rainbow High Cheerliderka - Idealny prezent dla dziewczynek w wieku 6+

Opinie:
(0)
  • Marka: Rainbow Surprise
  • Model: B08FGLBZ64
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:55 CET - więcej
74,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 8.1 x 20.3 x 30.5 cm
Kolor: Jade Hunter
ZBIERZ TĘCZĘ - Zbierz tęczę ducha szkoły Rainbow High
Lalki modowe CHEERLIDERKI!
STYL CHEERLIDERKI - Seria 1. Lalka modowa Jade Hunter jest dostępna w cudownym stroju cheerleaderki, który odzwierciedla jej ostrą osobowość. Jej włosy są spięte w kucyk oraz posiada wiele uroczych akcesoriów do włosów.
PIĘKNA LALKA MODOWA. Lalka Rainbow High Cheerliderka ma wspaniałe oczy z pięknymi długimi rzęsami, dokładnymi rysami i oszałamiającymi wyjątkowo długimi włosami do rozczesywania.
ZAPOZUJ - Zielona lalka modowa jest w pełni ruchoma. Jej ramiona i nogi zginają, się tworząc efektowne pozy, które zapewniają godziny zabawy.
PORADA - Po pierwszym rozpakowaniu swojej lalki dokładnie umyj jej włosy, aby usunąć z nich żel do stylizacji i pozwól włosom całkowicie wyschnąć. Teraz są one gotowe do uczesania i stylizacji z fryzurowymi niespodziankami!
OBEJRZYJ NA YOUTUBE - obejrzyj nowy serial animowany Rainbow High na YouTube, aby stać się częścią życia swojej ulubionej lalki, i aby bawić się z jej przyjaciółmi!
ZAWIERA - Lalkę modową, wyjątkowy strój cheerleaderki, 1 parę butów, skarpetki, pompony, szczotkę do włosów i akcesoria do włosów.
ZBIERZ JE WSZYSTKIE - Zbierz wszystkie 6 lalek modowych Cheerliderki: Ruby Anderson, Poppy Rowan, Sunny Madison, Jade Hunter, Skyler Bradshaw i Violet Willow. Lalka Rainbow High Cheerliderka ma 30 cm wysokości. Jest to świetny prezent urodzinowy dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 8.1 x 20.3 x 30.5 cm
Kolor Jade Hunter
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...