0,00zł

Do Kasy

Lalka modowa Rainbow High Cheerliderka - Wyjątkowe stroje, pompony i lalka cheerliderka - Jade Hunter, zielona lalka - Seria Rainbow High Cheerliderka - Idealny prezent dla dziewczynek w wieku 6+

Opinie:
(0)
  • Marka: Rainbow Surprise
  • Model: B08FGLBZ64
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 18:55 CET - więcej
74,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 8.1 x 20.3 x 30.5 cm
Kolor: Jade Hunter
ZBIERZ TĘCZĘ - Zbierz tęczę ducha szkoły Rainbow High
Lalki modowe CHEERLIDERKI!
STYL CHEERLIDERKI - Seria 1. Lalka modowa Jade Hunter jest dostępna w cudownym stroju cheerleaderki, który odzwierciedla jej ostrą osobowość. Jej włosy są spięte w kucyk oraz posiada wiele uroczych akcesoriów do włosów.
PIĘKNA LALKA MODOWA. Lalka Rainbow High Cheerliderka ma wspaniałe oczy z pięknymi długimi rzęsami, dokładnymi rysami i oszałamiającymi wyjątkowo długimi włosami do rozczesywania.
ZAPOZUJ - Zielona lalka modowa jest w pełni ruchoma. Jej ramiona i nogi zginają, się tworząc efektowne pozy, które zapewniają godziny zabawy.
PORADA - Po pierwszym rozpakowaniu swojej lalki dokładnie umyj jej włosy, aby usunąć z nich żel do stylizacji i pozwól włosom całkowicie wyschnąć. Teraz są one gotowe do uczesania i stylizacji z fryzurowymi niespodziankami!
OBEJRZYJ NA YOUTUBE - obejrzyj nowy serial animowany Rainbow High na YouTube, aby stać się częścią życia swojej ulubionej lalki, i aby bawić się z jej przyjaciółmi!
ZAWIERA - Lalkę modową, wyjątkowy strój cheerleaderki, 1 parę butów, skarpetki, pompony, szczotkę do włosów i akcesoria do włosów.
ZBIERZ JE WSZYSTKIE - Zbierz wszystkie 6 lalek modowych Cheerliderki: Ruby Anderson, Poppy Rowan, Sunny Madison, Jade Hunter, Skyler Bradshaw i Violet Willow. Lalka Rainbow High Cheerliderka ma 30 cm wysokości. Jest to świetny prezent urodzinowy dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 8.1 x 20.3 x 30.5 cm
Kolor Jade Hunter
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..