0,00zł

Do Kasy

QJXF Zestaw lampek USB kompatybilny z Lego Technic Fast and Furious Dom's Dodge Charger 42111, zestaw oświetlenia LED do (Dom's Dodge Charger) Model klocków (nie dołączony model)

Opinie:
(0)
  • Marka: QJXF
  • Model: B08H5JX4KW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:47 CET - więcej
116,43zł
Kompatybilny: Nadaje się do szybkiej i wściekłej ładowarki Dodge od LEGO (należy pamiętać, że zestaw LEGO nie jest dołączony)
Wygodna: Zasilany przez USB
Fajna dekoracja: Po zamontowaniu umieść model w ciemnym miejscu, włącz przełącznik, model będzie pięknym i czarującym światłem, bardzo fajnym
Wskazówki: Instalacja zestawu oświetlenia odbywa się zgodnie z Twoimi preferencjami. Proszę ostrożnie zainstalować lampę LED, nie ciągnie się mocno i nie trzeba jej zginać ani wstrząsać
Satysfakcja obsługa: Jeśli masz jakiekolwiek problemy w procesie użytkowania, możesz skontaktować się ze mną w dowolnym momencie, odpowiem Ci w ciągu 24 godzin, życzę szczęśliwego życia
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..