0,00zł

Do Kasy

Pasonomi bezprzewodowa cicha mysz do laptopa z odbiornikiem USB typu C, LED, do wielokrotnego ładowania zielony

Opinie:
(0)
  • Marka: PASONOMI
  • Model: B08HGV1PQL
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:43 CET - więcej
63,06zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: zielony
【Ulepszona konstrukcja LED】Bezprzewodowa mysz 7 różnych kolorów zmienia się losowo podczas użytkowania, zapewnia uspokajające efekty świetlne i tworzy chłodną i wyrafinowaną atmosferę do pracy i rozrywki. Jeśli nie jest używana, należy wyłączyć diody LED myszki.
【Możliwość ponownego ładowania i oszczędność energii】Wbudowany akumulator, nie wymaga wymiany baterii. Mysz bezprzewodowa jest dostarczana z kablem USB do ładowania, który można również używać podczas ładowania. Po 8 minutach bezczynności mysz znajduje się w trybie uśpienia. Tylko 2 godziny ładowania, można ją naładować przez ok. 15-20 dni.
【Odważny kliknięcie】Mysz bezprzewodowa, ergonomiczny design, nadaje się do lewej i prawej dłoni. Mysz z cichym kliknięciem z powłoką zapobiegającą odciskom palców zapewnia Twojej dłoni maksymalne wsparcie i komfort, nie klei się, nawet jeśli pocisz. Cichy przycisk redukuje hałas o 90% bez obaw o zakłócenie innych.
【Cienkie i przenośne】Odbiornik USB może być zapisany pod myszką radiową, nie zajmuje miejsca i jest przenośny w podróży. Nie trzeba instalować sterowników. Wystarczy podłączyć odbiornik USB do laptopa, aby mysz działała.
【Szeroka kompatybilność】3-stopniowa regulacja DPI, swobodna do codziennej pracy. Dobrze kompatybilny z Windows 2000/XP/7/8/10 /Vista / Windows ME itd. Nadaje się do komputerów Mac z portem USB lub złączem typu C, komputerem stacjonarnym, laptopem, komputerem i innymi urządzeniami.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor zielony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..