0,00zł

Do Kasy

Pasonomi bezprzewodowa cicha mysz do laptopa z odbiornikiem USB typu C, LED, do wielokrotnego ładowania zielony

Opinie:
(0)
  • Marka: PASONOMI
  • Model: B08HGV1PQL
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:43 CET - więcej
63,06zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: zielony
【Ulepszona konstrukcja LED】Bezprzewodowa mysz 7 różnych kolorów zmienia się losowo podczas użytkowania, zapewnia uspokajające efekty świetlne i tworzy chłodną i wyrafinowaną atmosferę do pracy i rozrywki. Jeśli nie jest używana, należy wyłączyć diody LED myszki.
【Możliwość ponownego ładowania i oszczędność energii】Wbudowany akumulator, nie wymaga wymiany baterii. Mysz bezprzewodowa jest dostarczana z kablem USB do ładowania, który można również używać podczas ładowania. Po 8 minutach bezczynności mysz znajduje się w trybie uśpienia. Tylko 2 godziny ładowania, można ją naładować przez ok. 15-20 dni.
【Odważny kliknięcie】Mysz bezprzewodowa, ergonomiczny design, nadaje się do lewej i prawej dłoni. Mysz z cichym kliknięciem z powłoką zapobiegającą odciskom palców zapewnia Twojej dłoni maksymalne wsparcie i komfort, nie klei się, nawet jeśli pocisz. Cichy przycisk redukuje hałas o 90% bez obaw o zakłócenie innych.
【Cienkie i przenośne】Odbiornik USB może być zapisany pod myszką radiową, nie zajmuje miejsca i jest przenośny w podróży. Nie trzeba instalować sterowników. Wystarczy podłączyć odbiornik USB do laptopa, aby mysz działała.
【Szeroka kompatybilność】3-stopniowa regulacja DPI, swobodna do codziennej pracy. Dobrze kompatybilny z Windows 2000/XP/7/8/10 /Vista / Windows ME itd. Nadaje się do komputerów Mac z portem USB lub złączem typu C, komputerem stacjonarnym, laptopem, komputerem i innymi urządzeniami.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor zielony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..