0,00zł

Do Kasy

Wagoog Domek dla lalek, rodzina lalek, lalki do domku dla lalek, akcesoria rodzinne zabawki dla dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: Wagoog
  • Model: B08HM3M1TB
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:01 CET - więcej
87,79zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: wielokolorowa
Akcesoria do domku dla lalek: zestaw rodzinny zawiera 7 figurek dla lalek - dziadek, babcia, matka, ojciec, córka, syn i małe dziecko.
Wysokiej jakości materiały: Rodzina domku dla lalek jest w pełni kolorowa, wykonana ze starannie polerowanego drewna o gładkiej powierzchni i doskonale nadaje się do zabawy dla Twoich dzieci.
Idealny rozmiar lalki: rozmiar dziadków -10,8 cm, rozmiar rodzica -11 cm, rozmiar dziecięcy - 8,5 cm, rozmiar dziecka - 6 cm. Pięknie wykonane lalki jako dobry dodatek do domku dla lalek, który może pomóc dzieciom w szczęśliwym udekorowaniu domku dla lalek.
Kreatywne wzornictwo: ruchome dłonie i stopy lalek. Elastyczne ramiona poruszają się we wszystkich kierunkach, a nogi poruszają się w pozycji siedzącej, stojącej i zginania. Pomaga dzieciom zwiększyć kreatywność i stworzyć bardziej fantazyjną zabawę.
Piękne szczęśliwe lalki rodzinne: idealne do zachęcenia dzieci do odgrywania ról i interakcji z rodziną. Idealnie nadaje się do kreatywnej zabawy i interakcji rodzinnej w każdym fantazyjnym otoczeniu. Całe szczęśliwe rodzinne lalki zamienią dom w dom!
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor wielokolorowa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..