0,00zł

Do Kasy

LEGO Technic 42118 - Monster Jam - Grave Digger Truck (212 sztuk) nowosc 2021

Opinie:
(0)
  • Marka: LEGO
  • Model: B08HVX5XSK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:01 CET - więcej
100,52zł
Szukasz zabawnej zabawki lub prezentu dla chłopców i dziewcząt, którzy kochają Monster Jam Trucks. Ciężarówka LEGO Technic Monster Jam Grave Digger 42118 jest wyposażona w funkcje, które pokochają dzieci. Autentyczne akcenty obejmują grafikę Grave Digger z detalami duchów i ognia, a także ogromne opony, ruchomą flagę i czerwone reflektory.
Zobacz, jak ekscytujący świat Monster Jam ożywa, gdy dzieci odtwarzają epickie akrobacje jednego z najbardziej znanych i kultowych monster trucków wszech czasów. Pozwól fanom Monster Truck odtworzyć ulubione akrobacje dzięki zestawowi do budowy LEGO Technic Monster Jam Grave Digger (42118). Autentyczne funkcje obejmują ogromne opony, szczegóły naklejek i wiele innych.
Dwa razy więcej zabawy! Zabawka Monster Truck przekształca się w wózek terenowy, dzięki czemu dzieci mogą cieszyć się 2 wyzwaniami budowlanymi i sterami odgrywania ról w pojazdach. Z silnikiem cofania, monster truck i terenowy wózek szybko się porusza, tak jak w przypadku pojazdów z prawdziwego życia.
Szukasz najlepszych prezentów dla dzieci, które kochają zabawki z potworami Ten zestaw jest idealny dla dzieci w wieku od 7 lat, które kochają pokazy Monster Jam lub niesamowite pojazdy zabawkowe. Fajne funkcje obejmują zginaną flagę, która porusza się w górę i w dół oraz czerwone reflektory, tak jak w prawdziwym ciężarówce Grave Digger.
Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, w tym dopasowaniem, klasyfikacjami wiekowymi i językiem produktu, etykietami lub instrukcjami.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..