0,00zł

Do Kasy

LEGO Technic 42118 - Monster Jam - Grave Digger Truck (212 sztuk) nowosc 2021

Opinie:
(0)
  • Marka: LEGO
  • Model: B08HVX5XSK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:01 CET - więcej
100,52zł
Szukasz zabawnej zabawki lub prezentu dla chłopców i dziewcząt, którzy kochają Monster Jam Trucks. Ciężarówka LEGO Technic Monster Jam Grave Digger 42118 jest wyposażona w funkcje, które pokochają dzieci. Autentyczne akcenty obejmują grafikę Grave Digger z detalami duchów i ognia, a także ogromne opony, ruchomą flagę i czerwone reflektory.
Zobacz, jak ekscytujący świat Monster Jam ożywa, gdy dzieci odtwarzają epickie akrobacje jednego z najbardziej znanych i kultowych monster trucków wszech czasów. Pozwól fanom Monster Truck odtworzyć ulubione akrobacje dzięki zestawowi do budowy LEGO Technic Monster Jam Grave Digger (42118). Autentyczne funkcje obejmują ogromne opony, szczegóły naklejek i wiele innych.
Dwa razy więcej zabawy! Zabawka Monster Truck przekształca się w wózek terenowy, dzięki czemu dzieci mogą cieszyć się 2 wyzwaniami budowlanymi i sterami odgrywania ról w pojazdach. Z silnikiem cofania, monster truck i terenowy wózek szybko się porusza, tak jak w przypadku pojazdów z prawdziwego życia.
Szukasz najlepszych prezentów dla dzieci, które kochają zabawki z potworami Ten zestaw jest idealny dla dzieci w wieku od 7 lat, które kochają pokazy Monster Jam lub niesamowite pojazdy zabawkowe. Fajne funkcje obejmują zginaną flagę, która porusza się w górę i w dół oraz czerwone reflektory, tak jak w prawdziwym ciężarówce Grave Digger.
Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, w tym dopasowaniem, klasyfikacjami wiekowymi i językiem produktu, etykietami lub instrukcjami.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..