0,00zł

Do Kasy

LEGO Technic 42118 - Monster Jam - Grave Digger Truck (212 sztuk) nowosc 2021

Opinie:
(0)
  • Marka: LEGO
  • Model: B08HVX5XSK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:01 CET - więcej
100,52zł
Szukasz zabawnej zabawki lub prezentu dla chłopców i dziewcząt, którzy kochają Monster Jam Trucks. Ciężarówka LEGO Technic Monster Jam Grave Digger 42118 jest wyposażona w funkcje, które pokochają dzieci. Autentyczne akcenty obejmują grafikę Grave Digger z detalami duchów i ognia, a także ogromne opony, ruchomą flagę i czerwone reflektory.
Zobacz, jak ekscytujący świat Monster Jam ożywa, gdy dzieci odtwarzają epickie akrobacje jednego z najbardziej znanych i kultowych monster trucków wszech czasów. Pozwól fanom Monster Truck odtworzyć ulubione akrobacje dzięki zestawowi do budowy LEGO Technic Monster Jam Grave Digger (42118). Autentyczne funkcje obejmują ogromne opony, szczegóły naklejek i wiele innych.
Dwa razy więcej zabawy! Zabawka Monster Truck przekształca się w wózek terenowy, dzięki czemu dzieci mogą cieszyć się 2 wyzwaniami budowlanymi i sterami odgrywania ról w pojazdach. Z silnikiem cofania, monster truck i terenowy wózek szybko się porusza, tak jak w przypadku pojazdów z prawdziwego życia.
Szukasz najlepszych prezentów dla dzieci, które kochają zabawki z potworami Ten zestaw jest idealny dla dzieci w wieku od 7 lat, które kochają pokazy Monster Jam lub niesamowite pojazdy zabawkowe. Fajne funkcje obejmują zginaną flagę, która porusza się w górę i w dół oraz czerwone reflektory, tak jak w prawdziwym ciężarówce Grave Digger.
Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, w tym dopasowaniem, klasyfikacjami wiekowymi i językiem produktu, etykietami lub instrukcjami.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...