0,00zł

Do Kasy

Baztoy Zdalnie sterowany pająk z funkcją wspinania się na ścianę, zabawka dla dzieci, do wielokrotnego ładowania, z obracaniem o 360°, zabawka do samochodu, zdalnie sterowany samochód dla dziewcząt, chłopców, prezent na Boże Narodzenie

Opinie:
(0)
  • Marka: Baztoy
  • Model: B08K8NC9FH
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:02 CET - więcej
131,23zł
Tryb podwójnej jazdy podłogowej i ściennej: Ten zdalnie sterowany pająk jest wyposażony w dwa różne tryby jazdy: tryb jazdy naziemnej lub tryb wspinania się na ścianie. Po ustawieniu przełącznika na tryb WALL pająk może pracować na ścianie, suficie, oknie, podłodze, lustrze, szkle, szafie itd. Po ustawieniu przełącznika w trybie podłoża, pająk RC może szybko pracować po ziemi.
Obrotowy o 360° pająk wyczynowy z podświetlanymi oczami LED - ten pająk RC jest wyposażony w pilot zdalnego sterowania na podczerwień. Porusza się do przodu lub do tyłu, o 360 stopni zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara i może osiągnąć 360 stopni wyczynu samochodu RC. Gdy samochód wspinaczkowy porusza się do przodu, zapalają się dwa oczy LED, czyli są fajne.
Realistyczny wygląd i zabawka przeciwlękowa - ta zdalnie sterowana zabawka pająka pełza jak prawdziwy pająk, a jej realistyczny kształt i wygląd zawsze odstraszy Twoich przyjaciół i rodzinę. Wiele zabawy! Przerażaj ich.
Stabilna struktura - wyprodukowano z wysokiej jakości materiałów, silnie odporne na kolizję, trwałe i odporne na uderzenia, zmniejsza uszkodzenia upadkowe i wydłuża czas obsługi. Ten zdalnie sterowany samochód ma lekką karoserię, która nie pęka nawet wtedy, gdy spadnie z sufitu lub ściany.
Specjalne i interesujące prezenty dla dzieci - zalety dobrej stabilności, wysokiej dokładności obróbki, chłodnego kształtu i długiej żywotności mogą poprawić funkcjonalność dzieci. W międzyczasie doskonałe efekty świetlne i dźwiękowe zapewniają wiele niespodzianek i zabawy. Jest to wspaniały prezent dla dzieci i najlepszy prezent dla miłośników sportów wyścigowych.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..