0,00zł

Do Kasy

Baztoy Zdalnie sterowany pająk z funkcją wspinania się na ścianę, zabawka dla dzieci, do wielokrotnego ładowania, z obracaniem o 360°, zabawka do samochodu, zdalnie sterowany samochód dla dziewcząt, chłopców, prezent na Boże Narodzenie

Opinie:
(0)
  • Marka: Baztoy
  • Model: B08K8NC9FH
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:02 CET - więcej
131,23zł
Tryb podwójnej jazdy podłogowej i ściennej: Ten zdalnie sterowany pająk jest wyposażony w dwa różne tryby jazdy: tryb jazdy naziemnej lub tryb wspinania się na ścianie. Po ustawieniu przełącznika na tryb WALL pająk może pracować na ścianie, suficie, oknie, podłodze, lustrze, szkle, szafie itd. Po ustawieniu przełącznika w trybie podłoża, pająk RC może szybko pracować po ziemi.
Obrotowy o 360° pająk wyczynowy z podświetlanymi oczami LED - ten pająk RC jest wyposażony w pilot zdalnego sterowania na podczerwień. Porusza się do przodu lub do tyłu, o 360 stopni zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara i może osiągnąć 360 stopni wyczynu samochodu RC. Gdy samochód wspinaczkowy porusza się do przodu, zapalają się dwa oczy LED, czyli są fajne.
Realistyczny wygląd i zabawka przeciwlękowa - ta zdalnie sterowana zabawka pająka pełza jak prawdziwy pająk, a jej realistyczny kształt i wygląd zawsze odstraszy Twoich przyjaciół i rodzinę. Wiele zabawy! Przerażaj ich.
Stabilna struktura - wyprodukowano z wysokiej jakości materiałów, silnie odporne na kolizję, trwałe i odporne na uderzenia, zmniejsza uszkodzenia upadkowe i wydłuża czas obsługi. Ten zdalnie sterowany samochód ma lekką karoserię, która nie pęka nawet wtedy, gdy spadnie z sufitu lub ściany.
Specjalne i interesujące prezenty dla dzieci - zalety dobrej stabilności, wysokiej dokładności obróbki, chłodnego kształtu i długiej żywotności mogą poprawić funkcjonalność dzieci. W międzyczasie doskonałe efekty świetlne i dźwiękowe zapewniają wiele niespodzianek i zabawy. Jest to wspaniały prezent dla dzieci i najlepszy prezent dla miłośników sportów wyścigowych.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..