0,00zł

Do Kasy

TopHomer Długopis z nadrukiem 3D rysunek silikonowa mata dla dzieci podkładka do rysowania z podstawowymi wzorami zwierzęcymi i ochraniaczami palców do drukowania 3D długopis projektowanie 1 szt.

Opinie:
(0)
  • Marka: TopHomer
  • Model: B08N6GT6P9
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:05 CET - więcej
73,38zł
Obejmuje nie tylko podstawowe wzory i linie, ale także nadruki zwierzęce i kreskówki, takie jak słonie, króliki, koty, niedźwiedzie, samochody i diabelskie koła, jelenie tak wiele kształtów i robotów, z szablonu do rysowania dostępne są różne rodzaje kształtów, pomaga w wykonaniu Twojego rzemiosła. Możesz również użyć tych podstawowych szablonów, aby zmontować więcej różnych kształtów.
Większy rozmiar 41,5 cm x 27,5 cm mata silikonowa ułatwia tworzenie idealnych kształtów i linii. w znacznym stopniu zaspokoi Twoje codzienne potrzeby związane z malowaniem.
220-260℃. Grubość maty wynosi 3 mm. Mata zapobiega topieniu się stołu za pomocą długopisu 3D. Wysokiej jakości silikon. Może również chronić biurko przed poparzeniem podczas używania długopisu 3D. Przyjazny dla środowiska silikon jest bezpieczny dla dzieci.
W zestawie 2 bezpłatne nakładki, chroniące palce przed poparzeniem podczas noszenia, szczególnie dla dzieci.
Nadaje się do wszystkich filamentów 3D na długopisy/3D. Ulepszone rowki ułatwiają dociśnięcie i dopasowanie dyszy 3D do środka. Mata 3D ma odpowiednią grubość.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...