0,00zł

Do Kasy

FTYYSWL Hula hop regulowany rozmiar 360° masaż każdego mięśni w talii do wewnątrz aerobiku fitness dla inteligentnych hula hop dla mężczyzn i kobiet ćwiczenia na nogi talia i biodra - różowy_24_węzły-120 cm

Opinie:
(0)
  • Marka: FTYYSWL
  • Model: B08NJXSKJF
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:06 CET - więcej
184,23zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Różowy 24 węzeł-120 cm
[Regulowany rozmiar] Obręcz do masażu jest podzielona na 24 części, które można swobodnie złożyć. Rozmiar obręczy hula można dopasować do obwodu talii, odpowiedni dla każdego. Maksymalny rozmiar obręczy hula wynosi 105 cm.
[Urządzenie do fitnessu Hula Hoop] Obręcz fitness jest specjalnie zaprojektowany do cienkiej talii, smukłych nóg, smukłych ramion i wąskich bioder. Jest odpowiedni dla osób, które chcą schudnąć, przywrócić obwód talii po porodzie i ujędrnić brzuch. Możesz nosić ją ze sobą w każdej chwili.
[Fitness i masaż] Wewnętrzny obwód obręczy sportowej obejmuje amortyzujące kontakty masażu, które mogą masować mięśnie 360 stopni, przyspieszając spalanie kalorii podczas ćwiczeń.
[Nie spadaj] W przeciwieństwie do tradycyjnego hula obręcz, centrum fitness wykorzystuje piłki grawitacyjne do ślizgania i masażu, aby pomóc spalić kalorie. Można ją mocno przymocować do talii bez upadku.
[Miękka kula grawitacyjna] Składa się z trzech zestawów wałów, obrotowy trzonek jest elastyczny i może płynnie obracać się o 360 stopni. Miękka piłka grawitacyjna przesuwa się przez bezwładność grawitacji i obraca się automatycznie, aby uwolnić obie ręce.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Różowy 24 węzeł-120 cm
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...