0,00zł

Do Kasy

FTYYSWL Hula hop regulowany rozmiar 360° masaż każdego mięśni w talii do wewnątrz aerobiku fitness dla inteligentnych hula hop dla mężczyzn i kobiet ćwiczenia na nogi talia i biodra - różowy_24_węzły-120 cm

Opinie:
(0)
  • Marka: FTYYSWL
  • Model: B08NJXSKJF
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:06 CET - więcej
184,23zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Różowy 24 węzeł-120 cm
[Regulowany rozmiar] Obręcz do masażu jest podzielona na 24 części, które można swobodnie złożyć. Rozmiar obręczy hula można dopasować do obwodu talii, odpowiedni dla każdego. Maksymalny rozmiar obręczy hula wynosi 105 cm.
[Urządzenie do fitnessu Hula Hoop] Obręcz fitness jest specjalnie zaprojektowany do cienkiej talii, smukłych nóg, smukłych ramion i wąskich bioder. Jest odpowiedni dla osób, które chcą schudnąć, przywrócić obwód talii po porodzie i ujędrnić brzuch. Możesz nosić ją ze sobą w każdej chwili.
[Fitness i masaż] Wewnętrzny obwód obręczy sportowej obejmuje amortyzujące kontakty masażu, które mogą masować mięśnie 360 stopni, przyspieszając spalanie kalorii podczas ćwiczeń.
[Nie spadaj] W przeciwieństwie do tradycyjnego hula obręcz, centrum fitness wykorzystuje piłki grawitacyjne do ślizgania i masażu, aby pomóc spalić kalorie. Można ją mocno przymocować do talii bez upadku.
[Miękka kula grawitacyjna] Składa się z trzech zestawów wałów, obrotowy trzonek jest elastyczny i może płynnie obracać się o 360 stopni. Miękka piłka grawitacyjna przesuwa się przez bezwładność grawitacji i obraca się automatycznie, aby uwolnić obie ręce.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Różowy 24 węzeł-120 cm
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..