0,00zł

Do Kasy

Miniaturowy domek dla lalek okrągły piecyk zabawka w skali 1:12, wysoka symulacja domku dla lalek mini meble piec kuchenny figurka

Opinie:
(0)
  • Marka: Zerodis
  • Model: B08PC5T7P3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:10 CET - więcej
44,81zł
【Dekoracja domku dla lalek】Zaprojektowana do domku dla lalek w skali 1:12, ekskluzywna dekoracja i akcesoria. Ekskluzywny stojak do prezentacji może tworzyć sceny grillowe w ogrodzie lub na świeżym powietrzu.
【Doskonałe wykonanie】 Kółka naszego mini modelu grilla są ruchome, bardzo żywe i realistyczne. Jest to doskonały prezent i dodatek dla dzieci miłośników lalek.
【Zabawka edukacyjna】 Mini zabawka domku dla lalek może trenować praktyczne umiejętności dzieci i delikatne ruchy dzieci. Koła są ruchome, bardzo żywe i realistyczne.
【Doskonały prezent】 Mini zabawka do domowego domku dla lalek do okrągłego pieca to doskonały prezent i dodatek dla dzieci, które lubią lalki na Boże Narodzenie, Nowy Rok, Trójkrólewskie dni i urodziny. Dzieci je pokochają.
【Zadowolenie klienta】 W przypadku problemów lub propozycji prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Nasz zespół serwisowy jest zawsze gotowy do zaoferowania Państwu pomocy. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..