0,00zł

Do Kasy

Miniaturowy domek dla lalek okrągły piecyk zabawka w skali 1:12, wysoka symulacja domku dla lalek mini meble piec kuchenny figurka

Opinie:
(0)
  • Marka: Zerodis
  • Model: B08PC5T7P3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:10 CET - więcej
44,81zł
【Dekoracja domku dla lalek】Zaprojektowana do domku dla lalek w skali 1:12, ekskluzywna dekoracja i akcesoria. Ekskluzywny stojak do prezentacji może tworzyć sceny grillowe w ogrodzie lub na świeżym powietrzu.
【Doskonałe wykonanie】 Kółka naszego mini modelu grilla są ruchome, bardzo żywe i realistyczne. Jest to doskonały prezent i dodatek dla dzieci miłośników lalek.
【Zabawka edukacyjna】 Mini zabawka domku dla lalek może trenować praktyczne umiejętności dzieci i delikatne ruchy dzieci. Koła są ruchome, bardzo żywe i realistyczne.
【Doskonały prezent】 Mini zabawka do domowego domku dla lalek do okrągłego pieca to doskonały prezent i dodatek dla dzieci, które lubią lalki na Boże Narodzenie, Nowy Rok, Trójkrólewskie dni i urodziny. Dzieci je pokochają.
【Zadowolenie klienta】 W przypadku problemów lub propozycji prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Nasz zespół serwisowy jest zawsze gotowy do zaoferowania Państwu pomocy. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..