0,00zł

Do Kasy

Miniaturowy domek dla lalek okrągły piecyk zabawka w skali 1:12, wysoka symulacja domku dla lalek mini meble piec kuchenny figurka

Opinie:
(0)
  • Marka: Zerodis
  • Model: B08PC5T7P3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:10 CET - więcej
44,81zł
【Dekoracja domku dla lalek】Zaprojektowana do domku dla lalek w skali 1:12, ekskluzywna dekoracja i akcesoria. Ekskluzywny stojak do prezentacji może tworzyć sceny grillowe w ogrodzie lub na świeżym powietrzu.
【Doskonałe wykonanie】 Kółka naszego mini modelu grilla są ruchome, bardzo żywe i realistyczne. Jest to doskonały prezent i dodatek dla dzieci miłośników lalek.
【Zabawka edukacyjna】 Mini zabawka domku dla lalek może trenować praktyczne umiejętności dzieci i delikatne ruchy dzieci. Koła są ruchome, bardzo żywe i realistyczne.
【Doskonały prezent】 Mini zabawka do domowego domku dla lalek do okrągłego pieca to doskonały prezent i dodatek dla dzieci, które lubią lalki na Boże Narodzenie, Nowy Rok, Trójkrólewskie dni i urodziny. Dzieci je pokochają.
【Zadowolenie klienta】 W przypadku problemów lub propozycji prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Nasz zespół serwisowy jest zawsze gotowy do zaoferowania Państwu pomocy. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..