0,00zł

Do Kasy

Vanplay Dinozaur Ciężarówka Zabawka Samochód Transporter Zestaw Nośny Zawiera Figurki Dinozaurów i Jajko Mini Samochód Wyścigowy z Matą do Zabawy, Znaki Drogowe Dla Dzieci 37szt

Opinie:
(0)
  • Marka: Vanplay
  • Model: B08PVFR14G
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:11 CET - więcej
119,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Dinosaurier-LKW
Zestaw ciężarówek z dinozaurami: 37szt. zawiera 1 dużą ciężarówkę, 6 mini samochodów wyścigowych, 1 dinozaura, 12 małych dinozaurów, 6 jaj dinozaurów, 10 znaków drogowych i 1 mapę.
Zabawka ciężarówka z miejscem do przechowywania: Obie strony ciężarówki mają pokrywy, które można zamykać i otwierać, które mogą pomieścić 12 małych dinozaurów, 6 małych samochodów i 10 znaków drogowych.
Przenośna konstrukcja: Wystarczy lekko popchnąć ciężarówkę, a ona przesunie się do przodu. Na górze ciężarówki znajduje się chowany uchwyt, dzieci mogą ją przenosić i bawić się w dowolnym momencie.
Dinozaury różnej wielkości: Trzy dinozaury o różnych rozmiarach pokazują proces wzrostu dinozaurów od jaj dinozaurów do stania się małymi dinozaurami, pozwalając Twoim dzieciom uświadomić sobie świat dinozaurów.
Zabawki edukacyjne: Zestaw zabawek ciężarówka transportowa może trenować zdolność dzieci do organizowania własnych zabawek, a także może przyciągnąć uwagę dzieci i zwiększyć ich zdolność do niezależnego myślenia.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Dinosaurier-LKW
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..