0,00zł

Do Kasy

Vanplay Dinozaur Ciężarówka Zabawka Samochód Transporter Zestaw Nośny Zawiera Figurki Dinozaurów i Jajko Mini Samochód Wyścigowy z Matą do Zabawy, Znaki Drogowe Dla Dzieci 37szt

Opinie:
(0)
  • Marka: Vanplay
  • Model: B08PVFR14G
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:11 CET - więcej
119,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Dinosaurier-LKW
Zestaw ciężarówek z dinozaurami: 37szt. zawiera 1 dużą ciężarówkę, 6 mini samochodów wyścigowych, 1 dinozaura, 12 małych dinozaurów, 6 jaj dinozaurów, 10 znaków drogowych i 1 mapę.
Zabawka ciężarówka z miejscem do przechowywania: Obie strony ciężarówki mają pokrywy, które można zamykać i otwierać, które mogą pomieścić 12 małych dinozaurów, 6 małych samochodów i 10 znaków drogowych.
Przenośna konstrukcja: Wystarczy lekko popchnąć ciężarówkę, a ona przesunie się do przodu. Na górze ciężarówki znajduje się chowany uchwyt, dzieci mogą ją przenosić i bawić się w dowolnym momencie.
Dinozaury różnej wielkości: Trzy dinozaury o różnych rozmiarach pokazują proces wzrostu dinozaurów od jaj dinozaurów do stania się małymi dinozaurami, pozwalając Twoim dzieciom uświadomić sobie świat dinozaurów.
Zabawki edukacyjne: Zestaw zabawek ciężarówka transportowa może trenować zdolność dzieci do organizowania własnych zabawek, a także może przyciągnąć uwagę dzieci i zwiększyć ich zdolność do niezależnego myślenia.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Dinosaurier-LKW
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..