0,00zł

Do Kasy

Drewniana magnetyczna gra wędkarska, zabawka wędkarska z magnesem kijki wędkarskie, Montessori dobra zabawka motoryczna

Opinie:
(0)
  • Marka: Wet
  • Model: B08QDHKKXS
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:42 CET - więcej
170,42zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: /
Bezpieczna drewniana zabawka: Ta dziecięca zabawka magnetyczna do łowienia ryb jest wykonana z wysokiej jakości naturalnego litego drewna i pokryta ekologiczną farbą na bazie wody. Wszystkie krawędzie są gładkie i nie mają szorstkiej powierzchni, dzięki czemu jest całkowicie nietoksyczny i nieszkodliwy dla dzieci.
Rozwijanie umiejętności motorycznych płetw: Ta magnetyczna gra wędkarska z drewna jest dobrym narzędziem dydaktycznym, które może pomóc w rozwoju koordynacji dłoni i oczu dzieci oraz ich umiejętności motoryczne. Gra w ryby alfabetu jest wystarczająco wyzwanie, aby bawić się dziećmi, ale jest wystarczająco łatwa, aby zwiększyć pewność siebie.
Gry wieloosobowe: Ten zestaw zabawek do gry motorycznej jest przeznaczony do interakcji i rywalizacji między dziećmi i dziećmi lub rodzicami i dziećmi. Instrukcja gry wchodzi w zakres dostawy. Piękny prezent świąteczny dla dzieci!
Gra edukacyjna: Ta gra wędkarska jest dobra dla koordynacji ręka-oko, rozpoznawania kolorów, umiejętności interpersonalnych i matematyki, odpowiednia dla chłopców i dziewcząt w wieku od 3 do 6 lat.
Idealny prezent: Ten magnetyczny drewniany zestaw zabawek do wędkowania to wspaniały prezent dla małych dzieci, na urodziny, święta, Boże Narodzenie lub specjalne wydarzenia.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor /
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..