0,00zł

Do Kasy

Drewniana magnetyczna gra wędkarska, zabawka wędkarska z magnesem kijki wędkarskie, Montessori dobra zabawka motoryczna

Opinie:
(0)
  • Marka: Wet
  • Model: B08QDHKKXS
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:42 CET - więcej
170,42zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: /
Bezpieczna drewniana zabawka: Ta dziecięca zabawka magnetyczna do łowienia ryb jest wykonana z wysokiej jakości naturalnego litego drewna i pokryta ekologiczną farbą na bazie wody. Wszystkie krawędzie są gładkie i nie mają szorstkiej powierzchni, dzięki czemu jest całkowicie nietoksyczny i nieszkodliwy dla dzieci.
Rozwijanie umiejętności motorycznych płetw: Ta magnetyczna gra wędkarska z drewna jest dobrym narzędziem dydaktycznym, które może pomóc w rozwoju koordynacji dłoni i oczu dzieci oraz ich umiejętności motoryczne. Gra w ryby alfabetu jest wystarczająco wyzwanie, aby bawić się dziećmi, ale jest wystarczająco łatwa, aby zwiększyć pewność siebie.
Gry wieloosobowe: Ten zestaw zabawek do gry motorycznej jest przeznaczony do interakcji i rywalizacji między dziećmi i dziećmi lub rodzicami i dziećmi. Instrukcja gry wchodzi w zakres dostawy. Piękny prezent świąteczny dla dzieci!
Gra edukacyjna: Ta gra wędkarska jest dobra dla koordynacji ręka-oko, rozpoznawania kolorów, umiejętności interpersonalnych i matematyki, odpowiednia dla chłopców i dziewcząt w wieku od 3 do 6 lat.
Idealny prezent: Ten magnetyczny drewniany zestaw zabawek do wędkowania to wspaniały prezent dla małych dzieci, na urodziny, święta, Boże Narodzenie lub specjalne wydarzenia.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor /
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...