0,00zł

Do Kasy

Fingertoys Zestaw skatepark, mini palec deskorolka z palcem rower deski huśtawkowe i wiele scenerii zestaw rampy z 9 szt. wymienne akcesoria prezenty prezenty prezenty prezenty prezenty prezenty dla dzieci dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: Fingertoys
  • Model: B08QM8271J
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:11 CET - więcej
95,56zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Normal
Kolor: Jak pokazano na zdjęciu
【Znakomite wykonanie】 Te upominki na przyjęcia z mini palcami są wykonane z wytrzymałego materiału i są w szczegółach, a głowica roweru może być poruszona o 360 stopni, co sprawia, że wygląda jak prawdziwy rower; spód podstrunnicy przyjmuje wykończenie farby do pieczenia, dzięki czemu wzór nie jest łatwy do porysowania.
【Wygodny w transporcie】 Deskorolka na każdy palec ma wymiary 9,5 x 2,6 cm / 3,74 x 1,02 cala / 10,5 x 7 cm / 4,13 x 2,76 cala. Przenośny i wygodny do zabrania ze sobą i zabawy wszędzie, możesz go nosić ze sobą podczas podróży lub pracy i pomóc się zrelaksować się.
【Zestaw mini palec sportowy】Małe rowery i deskorolki wyglądają realistycznie i uroczo, w różnych jasnych kolorach, bardzo nadają się do dekoracji w witrynie wystawowej lub na stole. Może zwiększyć uwagę i zmniejszyć ciśnienie robocze. Bardzo dobrze nadaje się dla dzieci z ADHD, zaburzeniami lękowymi osób pracujących z depresją.
【Szerokie zastosowanie】 Ciekawe zabawki mini palec, spełniają wesołe potrzeby dorosłych i nastolatków, mały rozmiar, nadaje się do noszenia w dowolnym miejscu, dobry wybór na imprezę, prezent urodzinowy, do gry w kampus. Jest to dobry zestaw rekwizytów treningowych, które mogą ćwiczyć koordynację palca, a jednocześnie pozwalają cieszyć się zabawą z gry.
【Idealny prezent】 Rowery i deskorolki z mini palcami mogą być stosowane jako ozdoba i nadają się również na przyjęcia urodzinowe dla chłopców. Możesz je podarować dziewczynom jako prezent urodzinowy lub świąteczny lub posłużyć do dekoracji sypialni.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Normal
Kolor Jak pokazano na zdjęciu
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..