0,00zł

Do Kasy

Lego City Set - Lego City nowoczesny dom rodzinny (60291) + pomoc Lego City dla każdego mężczyzny (miękka okładka), zestaw upominkowy od 5 lat

Opinie:
(0)
  • Marka: Collectix
  • Model: B08S3NJ9N4
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:37 CET - więcej
321,73zł
Nowoczesny dom rodzinny Lego City zachwyca wieloma zabawnymi funkcjami i detalami. Chłopcy i dziewczynki od 5 lat będą bawić się fantazyjnie dzięki temu imponującemu modelowi.
Zawartość | Wszystko, czego potrzebują, aby stworzyć 3-poziomowy przyjazny dla środowiska dom z modułami solarnymi, stacją ładującą i samochodem elektrycznym.
Minigadżety – zabawa obiecują ojciec, matkę, córkę i syn jako mini figurki oraz figurkę labradora.
Pomoc dla każdego mężczyzny – starannie ilustrowane ilustracje i humorze LEGO zapewniają zabawną atmosferę w komiksach i historiach obrazów. Dzieci od pięciu lat mogą zanurzyć się w świecie LEGO City i za pomocą minifigurki LEGO "Harl Hubbs" odtworzyć przygodowe misje we własnych czterech ścianach.
Książka Ameet Verlag | Cena książkowa: 7,99 € | Legoset firmy LEGO
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..