0,00zł

Do Kasy

Zabawki z dinozaurami dla chłopców i dziewcząt - dinozaury tor zabawki dla dzieci z 6 figurkami dinozaurów wyścigi samochodowe światła LED, dinozaury, zabawki, prezent dla 3, 4, 5, 6-letnich chłopców i dziewcząt (169 szt.)

Opinie:
(0)
  • Marka: TONZE
  • Model: B08S6SDSL1
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 18:04 CET - więcej
244,30zł
【Realistyczna przygoda jurajska】Zabawki z dinozaurami sprawiają, że dzieci czują się jak w jurajskim parku dinozaurów. 144 szt. gradientowych zielonych torów, zapewniają dzieciom lepsze wrażenia wizualne. Zestaw torów do zabawy samochodowej, w tym 144 szt. torów, 6 dinozaurów, 1 samochód na baterie (samochód wymaga 1 x 1,5 V "AA" nie jest dołączony). ,1 dinozaur enen trance, 1 most, 2 stoki, 4 drzewa, 8 znaków drogowych, 1 podwójne drzwi i 1 klatka.
Unikalny design samochodu z dinozaurami: Obserwuj, jak emitujący światło samochód dinozaura biegnie płynnie po utworzonej torze, bezpiecznie przez klatkę i wejście dinozaura, pędząc po podwójnych drzwiach, co za niesamowite doświadczenie.
【Elastyczne tory samochodowe】Elastyczna konstrukcja toru ułatwia montaż. Dzieci mogą swobodnie łączyć tory w wiele kombinacji dzięki własnej wyobraźni. Łatwy montaż z nieograniczonymi możliwościami. Skutecznie ćwiczy praktyczne umiejętności dzieci, wyobraźnię i kreatywność.
【Dobra jakość torów dinozaurów】 Wykonane z nietoksycznego plastiku, zwarta konstrukcja, trwałe i bezpieczne, nieszkodliwe dla dzieci. Dzieci mogą się dobrze bawić podczas składania zabawek i poprawić swoje poznanie świata. Figurki zabawek z dinozaurami zapewniają bezpieczeństwo dzieciom.
【Świetne prezenty dla dzieci w wieku od 3 lat】 Bogate kolory, wykwintne naklejki i karton z przenośnym, zabawki do toru dinozaurów to zabawny prezent, którego nie mogą przegapić fani dinozaurów. Twoje dzieci będą się świetnie bawić tą interesującą interaktywną zabawką.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..