0,00zł

Do Kasy

Zabawki z dinozaurami dla chłopców i dziewcząt - dinozaury tor zabawki dla dzieci z 6 figurkami dinozaurów wyścigi samochodowe światła LED, dinozaury, zabawki, prezent dla 3, 4, 5, 6-letnich chłopców i dziewcząt (169 szt.)

Opinie:
(0)
  • Marka: TONZE
  • Model: B08S6SDSL1
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 18:04 CET - więcej
244,30zł
【Realistyczna przygoda jurajska】Zabawki z dinozaurami sprawiają, że dzieci czują się jak w jurajskim parku dinozaurów. 144 szt. gradientowych zielonych torów, zapewniają dzieciom lepsze wrażenia wizualne. Zestaw torów do zabawy samochodowej, w tym 144 szt. torów, 6 dinozaurów, 1 samochód na baterie (samochód wymaga 1 x 1,5 V "AA" nie jest dołączony). ,1 dinozaur enen trance, 1 most, 2 stoki, 4 drzewa, 8 znaków drogowych, 1 podwójne drzwi i 1 klatka.
Unikalny design samochodu z dinozaurami: Obserwuj, jak emitujący światło samochód dinozaura biegnie płynnie po utworzonej torze, bezpiecznie przez klatkę i wejście dinozaura, pędząc po podwójnych drzwiach, co za niesamowite doświadczenie.
【Elastyczne tory samochodowe】Elastyczna konstrukcja toru ułatwia montaż. Dzieci mogą swobodnie łączyć tory w wiele kombinacji dzięki własnej wyobraźni. Łatwy montaż z nieograniczonymi możliwościami. Skutecznie ćwiczy praktyczne umiejętności dzieci, wyobraźnię i kreatywność.
【Dobra jakość torów dinozaurów】 Wykonane z nietoksycznego plastiku, zwarta konstrukcja, trwałe i bezpieczne, nieszkodliwe dla dzieci. Dzieci mogą się dobrze bawić podczas składania zabawek i poprawić swoje poznanie świata. Figurki zabawek z dinozaurami zapewniają bezpieczeństwo dzieciom.
【Świetne prezenty dla dzieci w wieku od 3 lat】 Bogate kolory, wykwintne naklejki i karton z przenośnym, zabawki do toru dinozaurów to zabawny prezent, którego nie mogą przegapić fani dinozaurów. Twoje dzieci będą się świetnie bawić tą interesującą interaktywną zabawką.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..