0,00zł

Do Kasy

Gabby's Dollhouse, Sweet Dreams sypialnia z poduszką, figurka kota i 3 akcesoriami, 3 meble i 2 dostawy, zabawki dla dzieci od 3 lat

Opinie:
(0)
140,03zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Sweet Dreams Sypialnia
Łóżko transferowe: Połóż poduszkę kota na łóżku i naciśnij w dół, aby przekształcić jego półkę na książki w kolorowy krajobraz snów! Ten zestaw ma również stolik nocny z lampą kotek i lustro, które obraca się w górę i w dół!
2 DOSTAWY DOLLHOUSE DOLLhouse, 2 AKCESORIA NIESPODZIANKOWE: Odkryj 3 akcesoria – wypchany kociak plus 2 więcej w dostawach domku dla lalek – rozpakuj je, aby znaleźć książkę, która się otworzy, a maska do spania, którą może nosić!
Współpracuje z domkiem dla lalek Gabby: Ten zestaw jest idealny do zabawy i ekscytującej zabawy. Używaj go z innymi pokojami Deluxe (sprzedawanymi osobno) lub włóż do domku dla lalek Gabby's Purrfect Dollhouse (sprzedawany oddzielnie).
Odblokuj specjalną nagrodę: W jednej z dostaw domku dla lalek znajdziesz kod QR – zeskanuj go, aby odblokować ekskluzywną nagrodę w bezpłatnej aplikacji Gabby's Dollhouse (dostępny na iOS i Android)!
Zabawki dla dziewcząt i chłopców w wieku od 3 lat: Lalki Gabby's Dollhouse, meble do domku dla lalek, wypchane zwierzęta i zabawki dla dzieci to świetne prezenty urodzinowe i świąteczne dla dzieci w wieku od 3 lat.
Zawiera: 1 pokój, 1 figura, 3 meble, 2 dostawy do domku dla lalek, 3 akcesoria, 1 arkusz instrukcji
Objęte przez Spin Master Care. Szczegółowe informacje można znaleźć poni
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Sweet Dreams Sypialnia
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..