0,00zł

Do Kasy

Gabby's Dollhouse, Sweet Dreams sypialnia z poduszką, figurka kota i 3 akcesoriami, 3 meble i 2 dostawy, zabawki dla dzieci od 3 lat

Opinie:
(0)
140,03zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Sweet Dreams Sypialnia
Łóżko transferowe: Połóż poduszkę kota na łóżku i naciśnij w dół, aby przekształcić jego półkę na książki w kolorowy krajobraz snów! Ten zestaw ma również stolik nocny z lampą kotek i lustro, które obraca się w górę i w dół!
2 DOSTAWY DOLLHOUSE DOLLhouse, 2 AKCESORIA NIESPODZIANKOWE: Odkryj 3 akcesoria – wypchany kociak plus 2 więcej w dostawach domku dla lalek – rozpakuj je, aby znaleźć książkę, która się otworzy, a maska do spania, którą może nosić!
Współpracuje z domkiem dla lalek Gabby: Ten zestaw jest idealny do zabawy i ekscytującej zabawy. Używaj go z innymi pokojami Deluxe (sprzedawanymi osobno) lub włóż do domku dla lalek Gabby's Purrfect Dollhouse (sprzedawany oddzielnie).
Odblokuj specjalną nagrodę: W jednej z dostaw domku dla lalek znajdziesz kod QR – zeskanuj go, aby odblokować ekskluzywną nagrodę w bezpłatnej aplikacji Gabby's Dollhouse (dostępny na iOS i Android)!
Zabawki dla dziewcząt i chłopców w wieku od 3 lat: Lalki Gabby's Dollhouse, meble do domku dla lalek, wypchane zwierzęta i zabawki dla dzieci to świetne prezenty urodzinowe i świąteczne dla dzieci w wieku od 3 lat.
Zawiera: 1 pokój, 1 figura, 3 meble, 2 dostawy do domku dla lalek, 3 akcesoria, 1 arkusz instrukcji
Objęte przez Spin Master Care. Szczegółowe informacje można znaleźć poni
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Sweet Dreams Sypialnia
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...