0,00zł

Do Kasy

Lego zestaw - Lego City Traktor 60287 + pomoc dla każdego mężczyzny (miękka okładka), zestaw upominkowy dla dzieci od 5 lat

Opinie:
(0)
  • Marka: Collectix
  • Model: B08WWQ8DDW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:35 CET - więcej
179,23zł
Legendarny zestaw do zabawy LEGO City "Traktor" (60287) zapewnia kreatywną zabawę i przedstawia dzieciom fascynujący świat LEGO City. Idealny prezent dla chłopców i dziewczynek od 5 lat.
Zawartość zestawu: Wszystko, czego dzieci potrzebują do zbudowania fajnego traktora z wieloma realistycznymi funkcjami, jak również 2 piłki, skrzynia na warzywa, rolnik i córka jako mini figurki oraz figurka zająca.
Ciągnik jest wyposażony w olbrzymie tylne koła, szufelkę uchylną, którą można podnieść oraz mini-żyłkę. Dzieci mogą łączyć ten model z innymi zestawami LEGO w fajny wygląd.
Pomoc dla każdego mężczyzny – starannie ilustrowane ilustracje i humorze LEGO zapewniają zabawną atmosferę w komiksach i historiach obrazów. Dzieci od pięciu lat mogą zanurzyć się w świecie LEGO City i za pomocą minifigurki LEGO "Harl Hubbs" odtworzyć przygodowe misje we własnych czterech ścianach.
Książka Ameet Verlag | Cena książkowa: 7,99 € | Legoset firmy LEGO
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..