0,00zł

Do Kasy

ZJLA Zestaw oświetlenia LED z RC do Lego Technic Dodge Charger, zestaw ulepszeń kompatybilny z Lego Technic Fast & Furious Dom?s Dodge Charger 42111 (nie zawiera modelu LEGO) (wersja pilota zdalnego sterowania)

Opinie:
(0)
  • Marka: ZJLA
  • Model: B08XMFW3VL
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
239,91zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja pilota zdalnego sterowania
Jasne lampy można łatwo założyć na model Zdemontuj odpowiednie miejsce, a następnie przywróć model po zainstalowaniu lamp LED.
Instrukcja krok po kroku z wieloma ilustracjami (PDF). Prosty i zrozumiały nawet dla niedoświadczonych budowniczych, możesz łatwo ulepszyć swój model!
Oświetlenie LED zaprojektowane dla LEGO Technic Fast & Furious Doms Dodge Charger 42111 samochód wyścigowy. Dzięki temu zestawowi oświetleniowy do samodzielnego wykonania samochód błyszczy w ciemności i ożywia!
Zasilany jest 3 bateriami AAA (nie wchodzą w zakres dostawy). Zaprojektowany z myślą o środowisku domowym i wymaganiach energetycznych.
Ten zestaw świateł służy do rozświetlenia cegieł i przyniesienia im nowej witalności! Znajdziesz łatwiejszy sposób na ogromne ulepszenie swojego ulubionego zestawu budowlanego. Jest to również fantastyczny prezent dla fanów lego!
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja pilota zdalnego sterowania
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..