0,00zł

Do Kasy

ZJLA Zestaw oświetlenia LED z RC do Lego Technic Dodge Charger, zestaw ulepszeń kompatybilny z Lego Technic Fast & Furious Dom?s Dodge Charger 42111 (nie zawiera modelu LEGO) (wersja pilota zdalnego sterowania)

Opinie:
(0)
  • Marka: ZJLA
  • Model: B08XMFW3VL
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
239,91zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja pilota zdalnego sterowania
Jasne lampy można łatwo założyć na model Zdemontuj odpowiednie miejsce, a następnie przywróć model po zainstalowaniu lamp LED.
Instrukcja krok po kroku z wieloma ilustracjami (PDF). Prosty i zrozumiały nawet dla niedoświadczonych budowniczych, możesz łatwo ulepszyć swój model!
Oświetlenie LED zaprojektowane dla LEGO Technic Fast & Furious Doms Dodge Charger 42111 samochód wyścigowy. Dzięki temu zestawowi oświetleniowy do samodzielnego wykonania samochód błyszczy w ciemności i ożywia!
Zasilany jest 3 bateriami AAA (nie wchodzą w zakres dostawy). Zaprojektowany z myślą o środowisku domowym i wymaganiach energetycznych.
Ten zestaw świateł służy do rozświetlenia cegieł i przyniesienia im nowej witalności! Znajdziesz łatwiejszy sposób na ogromne ulepszenie swojego ulubionego zestawu budowlanego. Jest to również fantastyczny prezent dla fanów lego!
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja pilota zdalnego sterowania
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..