0,00zł

Do Kasy

Lancoon Mini cyfrowy rejestrator dźwięku 32 GB, aktywowany głosem HD przenośny dyktafon z odtwarzaczem MP3, podwójny mikrofon, używany do spotkań koncertowych lekcji wykładów

Opinie:
(0)
  • Marka: Lancoon
  • Model: B08XWYWJR3
  • Dostępność: 2-3 Dni Oczekiwania
  • Date modified: 10/11/2022 16:35 CET - więcej
0,00zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: 32GB
Wyraźne nagrywanie – wysokiej jakości format nagrywania MP3, WAV z pojemnościowym nagrywaniem dźwiękiem dla wyraźniejszego dźwięku.
Wbudowana pamięć 32 GB: Wydajny procesor z pamięcią 32 GB, który umożliwia nagrywanie do 384 godzin w trybie SHQ. Po pełnym naładowaniu może pomóc w łatwym rejestrowaniu zadań nawet przez 20 godzin.
Jeden przycisk do obsługi: Funkcja nagrywania jednym przyciskiem, wystarczy nacisnąć REC, aby rozpocząć nagrywanie.
Automatyczne zapisywanie – dzięki sterowaniu głosowym nagrywa automatycznie podczas słuchania dźwięku i przerwa w inny sposób.
Obsługa nagrywania telefonu: Funkcja powtarzania, automatycznie zapisuje pliki z niskim napięciem, funkcją zegara i odtwarzaniem zewnętrznego głośnika głosowego.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor 32GB
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..