0,00zł

Do Kasy

HUANRU Elektryczna lokomotywa, elektryczna zabawka z dużą prędkością, magnes zasilany bateriami, drewniana kolejka, pociąg lokomotywa, zabawka prezent dla dzieci i małych dzieci – kompatybilny z drewnianymi szynami

Opinie:
(0)
  • Marka: HUANRU
  • Model: B08YYW3HBQ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:37 CET - więcej
71,10zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: róża czerwona
✿ Bezpieczny materiał: zabawka do ciągnięcia charakteryzuje się wytrzymałym i odpornym na upadki materiałem z tworzywa sztucznego, który w następnych latach sprawia, że ten produkt jest ulubionym zabawką dla Twojego dziecka.
✿ Fine Craft: Pomiędzy wózkami znajdują się magnesy z dodatnimi i ujemnymi biegunami, które mocno przylegają podczas poruszania się, a magnes nie wyskakuje.
✿ Łatwe w użyciu: włóż 5. Bateria AA na spodzie lokomotywy i podłącz pozostałe dwa wózki. Naciśnij czarny przełącznik na dachu, aby pociąg poruszał się do przodu, zatrzymać lub cofnął się do tyłu. Jest to bardzo proste.
✿ Kompatybilny design: Aby poprawić efekt gry, zabawka do ciągnięcia może być umieszczona na różnych szynach drewnianych.
✿ Stymuluj zainteresowaniem: zabawka do ciągnięcia jest wyposażona w trzy realistyczne kształty i jasne kolory, aby być idealną zabawką dla małych miłośników pociągów.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor róża czerwona
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..