0,00zł

Do Kasy

Razer Orochi V2 Mercury - Bezprzewodowa mysz dla graczy mobilnych z baterią o nawet 950-godzinnym działaniu (Ultralekka konstrukcja, 2 tryby bezprzewodowe) Biały

Opinie:
(0)
  • Marka: Razer
  • Model: B08YZ61Y5S
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:37 CET - więcej
271,38zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 18 000 dpi
Kolor: White
ULTRALEKKA KONSTRUKCJA WAŻĄCA XX G: Mała, przenośna konstrukcja doskonale nadaje się do gry w drodze, a oburęczny kształt umożliwia łatwe i sprawne sterowanie — bez kompromisów pod względem wytrzymałości.
2 TRYBY BEZPRZEWODOWE: W trybie Bluetooth możesz zmaksymalizować czas pracy na baterii, a po pracy — zmaksymalizować płynność w grze dzięki technologii Razer HyperSpeed Wireless o niskim poziomie opóźnień.
NAWET 950-GODZINNE DZIAŁANIE Z BATERIĄ: Mysz przeznaczona do wymagającej pracy i grania działa na baterii do 950 godzin w trybie Bluetooth i nawet 425 godzin z technologią Razer HyperSpeed Wireless, dlatego na wymianę baterii trzeba będzie długo poczekać.
PRZEŁĄCZNIKI MECHANICZNE MYSZY RAZER 2. GENERACJI: Przełączniki z nowymi, pozłacanymi stykami są mniej podatne na zużycie i wytrzymują więcej, bo nawet do 60 milionów kliknięć, dlatego możesz klikać precyzyjnie i konsekwentnie.
ZAAWANSOWANY SENSOR OPTYCZNY RAZER 5G 18 000 DPI: Dzięki udoskonalonemu sensorowi, który śledzi Twoje ruchy bez błędów i spin-outów, możesz precyzyjnie reagować i celować.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 18 000 dpi
Kolor White
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..