0,00zł

Do Kasy

Hpory Elektryczny pociąg drewniany zabawka dla dzieci, mini lokomotywa, pociąg magnetyczny, zasilanie bateryjne, magnes kompatybilny z szyną drewnianą

Opinie:
(0)
  • Marka: Hpory
  • Model: B08Z85G3K5
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:37 CET - więcej
99,49zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: jak na zdjęciu.
Bezpieczny materiał: wytrzymały i bezpieczny materiał z tworzywa sztucznego jest odporny na upadki i sprawia, że produkt ten jest ulubionym produktem dla Twojego dziecka w ciągu kilku lat.
Zasilanie bateryjne: Zainstaluj pociągnięcie za pomocą baterii AAA i naciśnij przełącznik, aby pociągnięcie poruszało się do przodu i do tyłu.
Łatwy elektryczny pociąg: zainstaluj jedną baterię AA na spodzie lokomotywy i połącz ją z dwoma pozostałymi pojazdami. Pociąg porusza się do przodu i do tyłu za pomocą przycisku.
Zabawka edukacyjna: budzi zainteresowanie dziecka. Kids Electric Magnetic Train Toy zestaw zabawek dla dzieci Realistyczny styl samochodu z jasnym dopasowaniem kolorów sprawia, że jest to idealna zabawka dla małych miłośników ciągnięcia.
Kompatybilne wzornictwo: aby poprawić efekt gry, pociągnięcie jest kompatybilne ze wszystkimi zestawami pociągów Brio. Inne wózki magnetyczne można połączyć z częścią magnetyczną pociągu, a długi ciąg będzie piękniejszy. (Należy pamiętać, że ten produkt nie zawiera drewnianej szyny)
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor jak na zdjęciu.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..