0,00zł

Do Kasy

Hpory Elektryczny pociąg drewniany zabawka dla dzieci, mini lokomotywa, pociąg magnetyczny, zasilanie bateryjne, magnes kompatybilny z szyną drewnianą

Opinie:
(0)
  • Marka: Hpory
  • Model: B08Z85G3K5
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 16:37 CET - więcej
99,49zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: jak na zdjęciu.
Bezpieczny materiał: wytrzymały i bezpieczny materiał z tworzywa sztucznego jest odporny na upadki i sprawia, że produkt ten jest ulubionym produktem dla Twojego dziecka w ciągu kilku lat.
Zasilanie bateryjne: Zainstaluj pociągnięcie za pomocą baterii AAA i naciśnij przełącznik, aby pociągnięcie poruszało się do przodu i do tyłu.
Łatwy elektryczny pociąg: zainstaluj jedną baterię AA na spodzie lokomotywy i połącz ją z dwoma pozostałymi pojazdami. Pociąg porusza się do przodu i do tyłu za pomocą przycisku.
Zabawka edukacyjna: budzi zainteresowanie dziecka. Kids Electric Magnetic Train Toy zestaw zabawek dla dzieci Realistyczny styl samochodu z jasnym dopasowaniem kolorów sprawia, że jest to idealna zabawka dla małych miłośników ciągnięcia.
Kompatybilne wzornictwo: aby poprawić efekt gry, pociągnięcie jest kompatybilne ze wszystkimi zestawami pociągów Brio. Inne wózki magnetyczne można połączyć z częścią magnetyczną pociągu, a długi ciąg będzie piękniejszy. (Należy pamiętać, że ten produkt nie zawiera drewnianej szyny)
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor jak na zdjęciu.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..