0,00zł

Do Kasy

BRIKSMAX Zestaw oświetlenia LED z wielofunkcyjnym pilotem dźwiękowym do LEGO Star Wars Millennium Falcon, kompatybilny z modelem klocków budowlanych LEGO 75257 - nie zawiera zestawu LEGO

Opinie:
(0)
  • Marka: BRIKSMAX
  • Model: B095WKT21Y
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:47 CET - więcej
235,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Aktualizuj wersję
Zaprojektowany dla LEGO 75257, dzięki temu zestawowi oświetleniowemu możesz przenieść swój sokół Millennium z ciemnego do jasnego, aby ożywił się w życie.
Proszę zwrócić uwagę na to, że zestaw wyłącznie świateł LED. Wszystkie zestawy LEGO pokazane na zdjęciach i filmach nie wchodzą w zakres dostawy.
Zestaw zawiera światła punktowe, listwy oświetleniowe, płyty rozszerzające, kable łączące, uchwyt na baterie (nie wchodzą w zakres dostawy). Kwadraty klejące i instrukcje.
Dzięki instrukcji krok po kroku znajdziesz łatwiejszy sposób na ogromne ulepszenie swojego ulubionego zestawu budowlanego.
Jeśli masz trudności z produktem, wyślij do nas e-mail, zawsze jesteśmy tutaj, aby udzielić pomocy.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Aktualizuj wersję
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..