0,00zł

Do Kasy

MaxPowerDigital Etui na telefon komórkowy Xiaomi Redmi Note 10 4G/Redmi Note 10s Etui magnetyczne z hybrydowym pierścieniem magnesowym Odporne na wstrząsy, Twarde [Absorpcja uderzenia] (Xiaomi Redmi Note 10 4G, czerwony)

Opinie:
(0)
34,67zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Xiaomi Redmi Note 10 4G
Kolor: czerwony
【Zgodność】 Ten futerał typu Pierścień jest kompatybilny z Xiaomi Redmi Note 10 4G i Redmi Note 10s. Potwierdź swój model telefonu komórkowego przed zakupem. W Max Power Digital mamy więcej modeli dostępnych produktów.
【Pełna ochrona】 Odporny na wstrząsy, chroni przed zadrapaniami i zadrapaniami, zapobiegając zniszczeniu zewnętrznym dzięki bardzo cienkiej podwójnej warstwie, która zapewnia amortyzację w celu ochrony telefonu komórkowego. Posiada niewielką wysokość 0,55 mm na krawędziach, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu ekranu z powierzchniami, a także aparatu.
【Design】 Zaprojektowany, aby podkreślić szczupłość bez narażania ochrony. Posiada namagnesowany uchwyt obrotowy umożliwiający oglądanie filmów w poziomie, łatwy chwyt lub trzymanie go na magnesowanym uchwycie w samochodzie. Wewnętrznie zaprojektowany, aby zapewnić pewną wentylację na krawędziach. Ponadto jest antypoślizgowy i odpycha brud i kurz.
【Materiały Premium】 Wykonane z wysokiej jakości silikonu w połączeniu z materiałem poliwęglanowym.
【Dostępność】 Precyzyjnie dostosowany do smartfona do wszystkich przycisków/otworów/portów, umożliwiając obsługę urządzenia bez żadnych przeszkód. Ta osłona zapewnia wygodny uchwyt i obsługę jedną ręką.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Xiaomi Redmi Note 10 4G
Kolor czerwony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..