0,00zł

Do Kasy

The North Face Thermoball, Gniazda męskie, Czarny zielony, 47 EU

Opinie:
(0)
  • Marka: THE NORTH FACE
  • Model: B0971FRK7S
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
698,21zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 47 EU
Kolor: Czarny zielony
FORMULARZ SPOJĄC FUNKCJĘ. Ciepłe i wygodne, ThermoBall Traction Mule V łączy izolację Thermoball z gumową podeszwą o wysokiej przyczepności, aby ten but poślizgu idealny do pola bazowego, après ski lub wymieszać go do chwytania porannej karty.
ODPORNY NA WODĘ. Wykonane ze 100% z recyklingu cholewki i chronione przed ripstopem i wykończone wodoodpornym wykończeniem (DWR), aby zapewnić bezpieczeństwo i suchość stóp.
Izolacja recyklinowana. Radzi sobie z zimnem z najwyższej jakości ciepłem i materiałami pochodzącymi z recyklingu. Thermoball Eco wykorzystuje małe okrągłe klastry z włókna syntetycznego, które ściśle naśladują drogę w dół wyspy: uwięzienie ciepła wewnątrz małych kieszeni powietrznych w celu zatrzymywania ciepła.
JEGO RECYKLOWANA. Poruszaj się pewnie i wyraźnie z pewnością dzięki gumowej podeszwie z recyklingu w 20% z najwyższej przyczepności. Od basecamp do szczytu, pokochasz zdolność pozostania na ziemi i utrzymania przyczepności.
ZNACZENIE DNIA. Niezbędny element szafy, ten but jest klasykiem referencyjnym w dowolnym momencie. Ciesz się wygodną podszewką z polaru i składaną piętą z elastycznymi panelami bocznymi dla łatwego włączania/wyłączania. Noś je z dumą jako odznakę eksploracji dzięki The North Face.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 47 EU
Kolor Czarny zielony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..