0,00zł

Do Kasy

The North Face Thermoball, Gniazda męskie, Czarny zielony, 47 EU

Opinie:
(0)
  • Marka: THE NORTH FACE
  • Model: B0971FRK7S
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
698,21zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 47 EU
Kolor: Czarny zielony
FORMULARZ SPOJĄC FUNKCJĘ. Ciepłe i wygodne, ThermoBall Traction Mule V łączy izolację Thermoball z gumową podeszwą o wysokiej przyczepności, aby ten but poślizgu idealny do pola bazowego, après ski lub wymieszać go do chwytania porannej karty.
ODPORNY NA WODĘ. Wykonane ze 100% z recyklingu cholewki i chronione przed ripstopem i wykończone wodoodpornym wykończeniem (DWR), aby zapewnić bezpieczeństwo i suchość stóp.
Izolacja recyklinowana. Radzi sobie z zimnem z najwyższej jakości ciepłem i materiałami pochodzącymi z recyklingu. Thermoball Eco wykorzystuje małe okrągłe klastry z włókna syntetycznego, które ściśle naśladują drogę w dół wyspy: uwięzienie ciepła wewnątrz małych kieszeni powietrznych w celu zatrzymywania ciepła.
JEGO RECYKLOWANA. Poruszaj się pewnie i wyraźnie z pewnością dzięki gumowej podeszwie z recyklingu w 20% z najwyższej przyczepności. Od basecamp do szczytu, pokochasz zdolność pozostania na ziemi i utrzymania przyczepności.
ZNACZENIE DNIA. Niezbędny element szafy, ten but jest klasykiem referencyjnym w dowolnym momencie. Ciesz się wygodną podszewką z polaru i składaną piętą z elastycznymi panelami bocznymi dla łatwego włączania/wyłączania. Noś je z dumą jako odznakę eksploracji dzięki The North Face.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 47 EU
Kolor Czarny zielony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..