0,00zł

Do Kasy

Kuuleyn Mini palec deskorolka, 1 szt. drewno klonowe + stop podstrunnica palec deskorolka drewniana podstrunnica mini deskorolka z pudełkiem zmniejszenie nacisku prezenty dla dzieci (czerwony)

Opinie:
(0)
  • Marka: Kuuleyn
  • Model: B097XW7CD1
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 20:21 CET - więcej
44,59zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Czerwony
MATERIAŁ: Wykonany z 5 warstw wysokiej jakości drewna klonowego, mocny i trwały, dobra tekstura i długa żywotność. Drewniane palce deskorolki
Przenośny: kompletny zestaw z pudełkiem, łatwy w instalacji, mały rozmiar, lekki, można go przenosić i grać w dowolnym momencie.
Trwałość: Elastyczna guma w stabilnej strukturze ze stopu niklu ma dobrą absorpcję wstrząsów i łatwo się obraca z boku na bok jak prawdziwa deskorolka. Wyposażony w w w w pełni zamknięte kółka łożyskowe, zapewnia płynniejsze wrażenia i skutecznie zmniejsza tarcie, zwiększając w ten sposób ryzyko jazdy na deskorolce palców. Podstrunnice ze stopu
WYGODNE Uczucie RĘKA: Pokrywa deski wykonana jest z grubej podkładki PU, która jest miękka i wygodna, a antypoślizgowa nie rani palców.
Zabawki do dekompresji: bardzo nadają się dla podrażnionych rąk, dobry wybór, aby rozluźnić mózg, a także pomagają złagodzić stres i emocjonalną katarsię.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Czerwony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..