0,00zł

Do Kasy

Ani·Lnc Cruella de Vil Peruki krótka czarno-biała kręcona pani miejsce włosy diabeł dalmacje odporna na wysoką temperaturę syntetyczna peruka cosplay + peruka

Opinie:
(0)
  • Marka: Ani·Lnc
  • Model: B099WF7M3K
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:31 CET - więcej
74,43zł
Rola: Okrutka bez grzywki
Rozmiar czepka: dzięki regulowanym paskom możesz wygodnie nosić perukę z praktycznym doświadczeniem, perukę można regulować w zakresie 53 - 53 cm.
Rodzaj peruki: 100% włókno syntetyczne odporne na wysokie temperatury KANEKALON, ekologiczne barwniki są używane do produkcji peruki, co nadaje peruce prawdziwy, naturalny i naturalny wygląd (temperatura odporna na wysokie temperatury: 150 c/302 f).
Naturalny wygląd i miękki w dotyku: naturalny jak prawdziwe włosy z luźnymi lokami, kostium do codziennego użytku, zabawy kostiumowej, na randkę, modę lub po prostu dla zabawy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..