0,00zł

Do Kasy

Milly Mally VOLKSWAGEN T-ROC jeździk z popychaczem autko dla dzieci od 1 roku z demontowanymi barierkami ochronnymi i rączką interaktywny samochodzik z klaksonem i dźwiękami silnika Red

Opinie:
(0)
  • Marka: Milly Mally
  • Model: B09B44Z5SC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 20:40 CET - więcej
329,99zł
Jeździk VOLKSWAGEN T-ROC na licencji Volkswagena jest przedmiotem wykonanym z wysoką dbałością o najmniejsze detale i jakość wykorzystanych materiałów. Dzięki wielofunkcyjności zabawki pociecha szybko się nią nie znudzi, a poprzez zabawę będzie rozwijać swoje zdolności manualne oraz motorykę. Dodatkowym atutem jest interaktywna kierownica, która sprawi, że zabawa będzie jeszcze ciekawsza!
Produkt posiada skrętne koła za pomocą kierownicy lub rączki do prowadzenia z uchwytem na butelkę lub kubek, która zapewni komfort prowadzenia podczas spacerów. Bardzo łatwy w montażu i demontażu, oraz stabilny i bezpieczny. Możliwość odczepiania poszczególnych elementów (barierki i rączka) co sprawia, iż jeździk "rośnie" wraz z pociechą.
Trójramienna kierownica z logiem VW, wyposażona w klakson oraz wesołe melodyjki, wysuwane podnóżki, które można w każdej chwili złożyć lub rozłożyć, schowek umieszczony pod siedziskiem, wygodne i eleganckie siedzisko z oparciem, metalowe osie kół, zabezpieczenie przed wywróceniem pojazdu.
Przedział wiekowy 12 miesięcy+. Maksymalne obciążenie: 25kg.
WYMIARY: Wysokość całkowita: 85 cm, Szerokość: 27 cm, Szerokość z barierkami: 35 cm, Szerokość z wysuniętymi podnóżkami: 40 cm, Długość: 64 cm, Długość z rączką: 81 cm, Średnica kół:16 cm, Waga produktu: 4 kg.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..