0,00zł

Do Kasy

Milly Mally VOLKSWAGEN T-ROC jeździk z popychaczem autko dla dzieci od 1 roku z demontowanymi barierkami ochronnymi i rączką interaktywny samochodzik z klaksonem i dźwiękami silnika Red

Opinie:
(0)
  • Marka: Milly Mally
  • Model: B09B44Z5SC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 20:40 CET - więcej
329,99zł
Jeździk VOLKSWAGEN T-ROC na licencji Volkswagena jest przedmiotem wykonanym z wysoką dbałością o najmniejsze detale i jakość wykorzystanych materiałów. Dzięki wielofunkcyjności zabawki pociecha szybko się nią nie znudzi, a poprzez zabawę będzie rozwijać swoje zdolności manualne oraz motorykę. Dodatkowym atutem jest interaktywna kierownica, która sprawi, że zabawa będzie jeszcze ciekawsza!
Produkt posiada skrętne koła za pomocą kierownicy lub rączki do prowadzenia z uchwytem na butelkę lub kubek, która zapewni komfort prowadzenia podczas spacerów. Bardzo łatwy w montażu i demontażu, oraz stabilny i bezpieczny. Możliwość odczepiania poszczególnych elementów (barierki i rączka) co sprawia, iż jeździk "rośnie" wraz z pociechą.
Trójramienna kierownica z logiem VW, wyposażona w klakson oraz wesołe melodyjki, wysuwane podnóżki, które można w każdej chwili złożyć lub rozłożyć, schowek umieszczony pod siedziskiem, wygodne i eleganckie siedzisko z oparciem, metalowe osie kół, zabezpieczenie przed wywróceniem pojazdu.
Przedział wiekowy 12 miesięcy+. Maksymalne obciążenie: 25kg.
WYMIARY: Wysokość całkowita: 85 cm, Szerokość: 27 cm, Szerokość z barierkami: 35 cm, Szerokość z wysuniętymi podnóżkami: 40 cm, Długość: 64 cm, Długość z rączką: 81 cm, Średnica kół:16 cm, Waga produktu: 4 kg.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..