0,00zł

Do Kasy

Milly Mally VOLKSWAGEN T-ROC jeździk z popychaczem autko dla dzieci od 1 roku z demontowanymi barierkami ochronnymi i rączką interaktywny samochodzik z klaksonem i dźwiękami silnika Red

Opinie:
(0)
  • Marka: Milly Mally
  • Model: B09B44Z5SC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 20:40 CET - więcej
329,99zł
Jeździk VOLKSWAGEN T-ROC na licencji Volkswagena jest przedmiotem wykonanym z wysoką dbałością o najmniejsze detale i jakość wykorzystanych materiałów. Dzięki wielofunkcyjności zabawki pociecha szybko się nią nie znudzi, a poprzez zabawę będzie rozwijać swoje zdolności manualne oraz motorykę. Dodatkowym atutem jest interaktywna kierownica, która sprawi, że zabawa będzie jeszcze ciekawsza!
Produkt posiada skrętne koła za pomocą kierownicy lub rączki do prowadzenia z uchwytem na butelkę lub kubek, która zapewni komfort prowadzenia podczas spacerów. Bardzo łatwy w montażu i demontażu, oraz stabilny i bezpieczny. Możliwość odczepiania poszczególnych elementów (barierki i rączka) co sprawia, iż jeździk "rośnie" wraz z pociechą.
Trójramienna kierownica z logiem VW, wyposażona w klakson oraz wesołe melodyjki, wysuwane podnóżki, które można w każdej chwili złożyć lub rozłożyć, schowek umieszczony pod siedziskiem, wygodne i eleganckie siedzisko z oparciem, metalowe osie kół, zabezpieczenie przed wywróceniem pojazdu.
Przedział wiekowy 12 miesięcy+. Maksymalne obciążenie: 25kg.
WYMIARY: Wysokość całkowita: 85 cm, Szerokość: 27 cm, Szerokość z barierkami: 35 cm, Szerokość z wysuniętymi podnóżkami: 40 cm, Długość: 64 cm, Długość z rączką: 81 cm, Średnica kół:16 cm, Waga produktu: 4 kg.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...