0,00zł

Do Kasy

LEGENDA DE SPARK - Podwójny obwód + 2 wyrzutniki Turbo Reaktor + 2 pojazdy 29km/h Spark i Shango - zabawka dla dzieci tor samochodowy do montażu zgodnie z serialem telewizyjnym - bez baterii

Opinie:
(0)
214,54zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Kolor: wielokolorow
UNIWERSALNA LEGENDA SPARK - znajdź świat kreskówki z pojazdami Spark i Shango, wraz z ich wyrzutnikami Turbo Reaktor i specjalnym obwodu! Spark jest mechanikiem w garażu Starlight i marzy o zostaniu turbo-kierowcą. Shango jest posiadaczem rekordu na torze specjalnego Duel w serii, czy Spark uda się go pokonać jak w kreskówce?
Reaktor TURBO - Wyrzutnik Turbo Reaktor pozwala pojazdowi osiągnąć zaskakującą prędkość 29km/h. Zamocuj samochód do wyrzutnika i wciśnij tylny uchwyt, aby gromadzić energię. Następnie naciśnij spust, aby napędzać samochód na pełnym gazie, aby spróbować odkleić rakietę przed przeciwnikiem
SPECJALNY CIRCUIT DUEL - Specjalny obwód Duel jest wierny z kreskówką, aby jeszcze bardziej zanurzyć. Dzięki rekordowej długości 1,5 metra i wysokości 30 cm Duel jest idealny na epickie wyzwania z przyjaciółmi! Dzieci mogą wyzwać się w szalonym wyścigu, aby dowiedzieć się, kto uda się zdjąć rakietę. Bądź szybszy niż przeciwnik, aby przejść pułapkę, zanim bariera się opadnie, a następnie uruchomić rakietę z prędkością!
ZABAWKA DZIECI 5 LAT - Specjalny obwód Duel wraz z wyrzutnikami Turbo Reaktor i samochodami Spark i Shango są odpowiednie dla dzieci od 5 lat. Idealny do zabawy w domu lub na zewnątrz, podczas upiornych wyścigów podczas loopingu toru! Trenuj jak bohaterowie i osiągnij megę prędkości 29 km/h, aby wbić pułapkę przed przeciwnikiem i wygrać grę!
Prezent dla dzieci - Podaruj ten wyjątkowy pojedynek na urodziny lub Boże Narodzenie i ożywić swoje dzieci ekscytujące przygody swoich ulubionych turbo-pilotów! Z tymi zabawkami dla dzieci czekają wiele godzin niezapomnianych zabawek. Zainspiruj się kreskówką, stosując wiele wyzwań, jak bohater serii.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Kolor: wielokolorow
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..