0,00zł

Do Kasy

LEGENDA DE SPARK - Podwójny obwód + 2 wyrzutniki Turbo Reaktor + 2 pojazdy 29km/h Spark i Shango - zabawka dla dzieci tor samochodowy do montażu zgodnie z serialem telewizyjnym - bez baterii

Opinie:
(0)
214,54zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Kolor: wielokolorow
UNIWERSALNA LEGENDA SPARK - znajdź świat kreskówki z pojazdami Spark i Shango, wraz z ich wyrzutnikami Turbo Reaktor i specjalnym obwodu! Spark jest mechanikiem w garażu Starlight i marzy o zostaniu turbo-kierowcą. Shango jest posiadaczem rekordu na torze specjalnego Duel w serii, czy Spark uda się go pokonać jak w kreskówce?
Reaktor TURBO - Wyrzutnik Turbo Reaktor pozwala pojazdowi osiągnąć zaskakującą prędkość 29km/h. Zamocuj samochód do wyrzutnika i wciśnij tylny uchwyt, aby gromadzić energię. Następnie naciśnij spust, aby napędzać samochód na pełnym gazie, aby spróbować odkleić rakietę przed przeciwnikiem
SPECJALNY CIRCUIT DUEL - Specjalny obwód Duel jest wierny z kreskówką, aby jeszcze bardziej zanurzyć. Dzięki rekordowej długości 1,5 metra i wysokości 30 cm Duel jest idealny na epickie wyzwania z przyjaciółmi! Dzieci mogą wyzwać się w szalonym wyścigu, aby dowiedzieć się, kto uda się zdjąć rakietę. Bądź szybszy niż przeciwnik, aby przejść pułapkę, zanim bariera się opadnie, a następnie uruchomić rakietę z prędkością!
ZABAWKA DZIECI 5 LAT - Specjalny obwód Duel wraz z wyrzutnikami Turbo Reaktor i samochodami Spark i Shango są odpowiednie dla dzieci od 5 lat. Idealny do zabawy w domu lub na zewnątrz, podczas upiornych wyścigów podczas loopingu toru! Trenuj jak bohaterowie i osiągnij megę prędkości 29 km/h, aby wbić pułapkę przed przeciwnikiem i wygrać grę!
Prezent dla dzieci - Podaruj ten wyjątkowy pojedynek na urodziny lub Boże Narodzenie i ożywić swoje dzieci ekscytujące przygody swoich ulubionych turbo-pilotów! Z tymi zabawkami dla dzieci czekają wiele godzin niezapomnianych zabawek. Zainspiruj się kreskówką, stosując wiele wyzwań, jak bohater serii.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Kolor: wielokolorow
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..