0,00zł

Do Kasy

Straszna maska ​​zakonnicy - Horror Nun Masque Cosplay Osłona twarzy z kapturem - Kostium na Halloween rekwizyty na imprezy karnawałowe! Guohua

Opinie:
(0)
  • Marka: GUOHUA
  • Model: B09BMJT6DH
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
68,79zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Krwawiąca zakonnica
➸Wygodne i przyjazne dla skóry: wykonane z wysokiej ści materiału lateksowego, wygodne i bezpieczne w noszeniu, osłona na twarz Halloween nie powoduje reakcji skórnych.
➸Oddychający i widoczny: Noszenie tej pełnej osłony twarzy nie oznacza, że musisz odciąć dopływ tlenu. Nasze osłony twarzy są zaprojektowane tak, aby były przewiewne i widoczne, zapewniając maksymalny komfort przez wiele godzin.
➸Realistyczny wygląd: Z realistyczną teksturą skóry, zakrwawionymi ustami i czarnymi oczami, możesz nosić to przerażające nakrycie głowy zakonnicy, aby mieć bardzo przerażający i straszny wygląd.
➸Szerokie okazje: maski Cosplay są świetne na wiele okazji, takich jak przebieranki na przyjęcia, imprezy kostiumowe, Halloween, maskarady lub szalone noce w mieście.
➸Prezent na Halloween: Możesz dać go prezent na Halloween znajomym lub miłośnikom cosplayu. Noszenie tej przerażającej maski pozostawi głębokie i trwałe wrażenie. Najlepszy wybór na każdą imprezę cosplay!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Krwawiąca zakonnica
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..