0,00zł

Do Kasy

Hot Wheels Monster Trucks Mega Wrex Pojazd 1:43 Światła i dźwięki Zabawka dla dzieci HDX64

Opinie:
(0)
  • Marka: Hot Wheels
  • Model: B09CG8FSJB
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 20:43 CET - więcej
66,25zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Multicolour
Poznaj emocje w stylu Hot Wheels Monster Trucks z pojazdem Roarin' Wreckers Mega Wrex – ulubieńcem fanów, który jest jeszcze bardziej realistyczny dzięki światełkom i dźwiękom.
Naciskaj przycisk, aby usłyszeć motyw muzyczny pojazdu Mega Wrex oraz odgłosy silnika i niesamowite efekty dźwiękowe. Podświetlane wnętrze dodaje realizmu i podkręca emocje.
Zbierz też inne pojazdy z kolekcji Hot Wheels Monster Trucks Roarin' Wreckers, takie jak Bone Shaker, HW Tiger Shark, Demo Derby i Race Ace, aby bawić się, jak i gdziekolwiek chcesz (wszystkie pojazdy sprzedawane oddzielnie).
Ten pojazd w skali 1:43 ma rozmiar doskonały dla młodszych fanów, a do tego ogromne koła i niesamowite dekoracje uwielbiane przez miłośników Monster Trucków.
Pojazd Hot Wheels Monster Trucks Roarin' Wreckers Mega Wrex ze światłami i dźwiękami to doskonały prezent dla dzieci od 3 roku życia, które chcą, aby ich zabawa w robienie kraks nabrała jeszcze większego realizmu.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Multicolour
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..