0,00zł

Do Kasy

LIND Technik Apollo rampa startowa, zestaw do Lego 92176 NASA Apollo Saturn V, 3586 klocków, stojak, zestaw do montażu, kompatybilny z Saturn V

Opinie:
(0)
  • Marka: LIND
  • Model: B09CGRWQJM
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:40 CET - więcej
1 151,61zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 45 x 125CM
Kolor: jak na obrazku
Wzór: Wywodzi się z właściwej rampy startowej Apollo, która jest reprodukowana z klocków. Rakieta stoi na czerwonej rampie startowej (bez rakiety kosmicznej Saturn V). Wymiary produktu: 45 x 125 cm.
Właściwości: symuluj prawdziwe scenariusze startowe, górną część wyrzutnika można otworzyć ręcznie, a element mocujący można otworzyć.
Wszystkie części są starannie wykonane i nie mają ostrych krawędzi. Kompatybilny z innymi popularnymi klockami na rynku.
W zestawie znajduje się kolorowa, wydrukowana instrukcja (może nie być dostępna w języku polskim). Numeracja poszczególnych kroków jest bardzo wyraźna i przejrzysta. Instrukcję można odczytać również bez wiedzy.
Dostawa w oryginalnym opakowaniu. Opłacalny projekt dla Ciebie – lub bardzo wyjątkowy prezent urodzinowy lub bożonarodzeniowy dla osoby, która jest bardzo bliska. Wspaniały zestaw dla kolekcjonerów i naprawdę ładny wygląd.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 45 x 125CM
Kolor jak na obrazku
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...