0,00zł

Do Kasy

LIND Technik Apollo rampa startowa, zestaw do Lego 92176 NASA Apollo Saturn V, 3586 klocków, stojak, zestaw do montażu, kompatybilny z Saturn V

Opinie:
(0)
  • Marka: LIND
  • Model: B09CGRWQJM
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:40 CET - więcej
1 151,61zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 45 x 125CM
Kolor: jak na obrazku
Wzór: Wywodzi się z właściwej rampy startowej Apollo, która jest reprodukowana z klocków. Rakieta stoi na czerwonej rampie startowej (bez rakiety kosmicznej Saturn V). Wymiary produktu: 45 x 125 cm.
Właściwości: symuluj prawdziwe scenariusze startowe, górną część wyrzutnika można otworzyć ręcznie, a element mocujący można otworzyć.
Wszystkie części są starannie wykonane i nie mają ostrych krawędzi. Kompatybilny z innymi popularnymi klockami na rynku.
W zestawie znajduje się kolorowa, wydrukowana instrukcja (może nie być dostępna w języku polskim). Numeracja poszczególnych kroków jest bardzo wyraźna i przejrzysta. Instrukcję można odczytać również bez wiedzy.
Dostawa w oryginalnym opakowaniu. Opłacalny projekt dla Ciebie – lub bardzo wyjątkowy prezent urodzinowy lub bożonarodzeniowy dla osoby, która jest bardzo bliska. Wspaniały zestaw dla kolekcjonerów i naprawdę ładny wygląd.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 45 x 125CM
Kolor jak na obrazku
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..