0,00zł

Do Kasy

Samochodowa tora wyścigowego, zabawka dla dzieci, dla chłopców i dziewczynek w wieku 3 lat

Opinie:
(0)
  • Marka: 通用
  • Model: B09F94LZMH
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:48 CET - więcej
69,99zł
★ Ramp Racing Toys: zawiera 8 mini wózków wyścigowych, 6 kolorowych ramp i 3 funkcjonalne garaże. Kolorowe akcesoria zapewnią dzieciom niekończącą się zabawę.
★ Jasne kolory: zestaw zabawek wyścigowych jest dostępny w różnych kolorach. Kolorowe kolory sprawiają, że dzieci mają efekt wizualny i pobudzają kreatywność i fantazję.
★ Early Education Toys: koncentruj się na nauce wczesnej, wspieraj koncentrację dzieci i koordynację ręka-oko. Pomóż im w odkrywaniu i rozpoznawaniu kolorów i kształtów.
★ Bezpieczny materiał: użyj wysokiej jakości tworzywa sztucznego, nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, ostrych krawędzi i chroni małe dziecięce dłonie. Zapewnij dzieciom bezpieczeństwo i bezpieczeństwo podczas zabawy.
★ Idealny prezent: zaprojektowany dla dzieci od 3 lat. Po łatwym montażu dzieci mogą bawić się w nieskończoność. Jest to idealny prezent dla dzieci na Dzień dziecka, urodziny i Boże Narodzenie.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..