0,00zł

Do Kasy

Samochodowa tora wyścigowego, zabawka dla dzieci, dla chłopców i dziewczynek w wieku 3 lat

Opinie:
(0)
  • Marka: 通用
  • Model: B09F94LZMH
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:48 CET - więcej
69,99zł
★ Ramp Racing Toys: zawiera 8 mini wózków wyścigowych, 6 kolorowych ramp i 3 funkcjonalne garaże. Kolorowe akcesoria zapewnią dzieciom niekończącą się zabawę.
★ Jasne kolory: zestaw zabawek wyścigowych jest dostępny w różnych kolorach. Kolorowe kolory sprawiają, że dzieci mają efekt wizualny i pobudzają kreatywność i fantazję.
★ Early Education Toys: koncentruj się na nauce wczesnej, wspieraj koncentrację dzieci i koordynację ręka-oko. Pomóż im w odkrywaniu i rozpoznawaniu kolorów i kształtów.
★ Bezpieczny materiał: użyj wysokiej jakości tworzywa sztucznego, nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, ostrych krawędzi i chroni małe dziecięce dłonie. Zapewnij dzieciom bezpieczeństwo i bezpieczeństwo podczas zabawy.
★ Idealny prezent: zaprojektowany dla dzieci od 3 lat. Po łatwym montażu dzieci mogą bawić się w nieskończoność. Jest to idealny prezent dla dzieci na Dzień dziecka, urodziny i Boże Narodzenie.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..