0,00zł

Do Kasy

Samochodowa tora wyścigowego, zabawka dla dzieci, dla chłopców i dziewczynek w wieku 3 lat

Opinie:
(0)
  • Marka: 通用
  • Model: B09F94LZMH
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:48 CET - więcej
69,99zł
★ Ramp Racing Toys: zawiera 8 mini wózków wyścigowych, 6 kolorowych ramp i 3 funkcjonalne garaże. Kolorowe akcesoria zapewnią dzieciom niekończącą się zabawę.
★ Jasne kolory: zestaw zabawek wyścigowych jest dostępny w różnych kolorach. Kolorowe kolory sprawiają, że dzieci mają efekt wizualny i pobudzają kreatywność i fantazję.
★ Early Education Toys: koncentruj się na nauce wczesnej, wspieraj koncentrację dzieci i koordynację ręka-oko. Pomóż im w odkrywaniu i rozpoznawaniu kolorów i kształtów.
★ Bezpieczny materiał: użyj wysokiej jakości tworzywa sztucznego, nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, ostrych krawędzi i chroni małe dziecięce dłonie. Zapewnij dzieciom bezpieczeństwo i bezpieczeństwo podczas zabawy.
★ Idealny prezent: zaprojektowany dla dzieci od 3 lat. Po łatwym montażu dzieci mogą bawić się w nieskończoność. Jest to idealny prezent dla dzieci na Dzień dziecka, urodziny i Boże Narodzenie.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..