0,00zł

Do Kasy

BILXXY Kołyska Newtona, demonstracja prawa Newtona, z ruchomymi kulkami, stalowa waga magnetyczna, kulka magnetyczna, fizyka, nauka, kula wahadłowa, biurko do biura, zabawka

Opinie:
(0)
  • Marka: BILXXY
  • Model: B09F9LHQ17
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:47 CET - więcej
125,72zł
▶ Piłka do balansowania kołyski Newtona, zabawna dekoracja, huśtawka doskonale pokazuje trzecie prawo ruchu Newtona i prawo utrzymania impulsów.
▶ Jest to bardzo interesująca zabawka dekompresyjna. Obsługa jest prosta i zasada jest zachowana. Piłka może być używana do ubijania i kołysania innych piłek.
▶ Te wagi wahadłowe Newtonschen mają nie tylko wahadełko, ale są również oparte na zestawie impulsowym i podtrzymującym energię.
▶ Nasza balansowa deska jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i wytrzymałej, trwałej i niezawodnej stalowej kuli. Można go używać przez długi czas. Jest to wspaniała zabawka na biurko.
▶ Jest to bardzo interesująca zabawka dekompresyjna puzzli do szopki Newtona. Piłka może być używana do ubijania i kołysania innych piłek.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..