0,00zł

Do Kasy

BILXXY Kołyska Newtona, demonstracja prawa Newtona, z ruchomymi kulkami, stalowa waga magnetyczna, kulka magnetyczna, fizyka, nauka, kula wahadłowa, biurko do biura, zabawka

Opinie:
(0)
  • Marka: BILXXY
  • Model: B09F9LHQ17
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:47 CET - więcej
125,72zł
▶ Piłka do balansowania kołyski Newtona, zabawna dekoracja, huśtawka doskonale pokazuje trzecie prawo ruchu Newtona i prawo utrzymania impulsów.
▶ Jest to bardzo interesująca zabawka dekompresyjna. Obsługa jest prosta i zasada jest zachowana. Piłka może być używana do ubijania i kołysania innych piłek.
▶ Te wagi wahadłowe Newtonschen mają nie tylko wahadełko, ale są również oparte na zestawie impulsowym i podtrzymującym energię.
▶ Nasza balansowa deska jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i wytrzymałej, trwałej i niezawodnej stalowej kuli. Można go używać przez długi czas. Jest to wspaniała zabawka na biurko.
▶ Jest to bardzo interesująca zabawka dekompresyjna puzzli do szopki Newtona. Piłka może być używana do ubijania i kołysania innych piłek.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..