0,00zł

Do Kasy

Weidebach® Romantyczny zestaw 52 baniek mydlanych, idealna dekoracja ślubna wraz z 52 naklejkami, bańki mydlane na ślub dla niezapomnianych zdjęć weselnych, baniek mydlanych, mini bańki mydlane

Opinie:
(0)
  • Marka: Weidebach
  • Model: B09FQ77MTP
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 21:06 CET - więcej
99,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 52 Stück
Kolor: biały
Idealny prezent na wesele, chrzciny, chrzciny, chrzciny: spraw, że najważniejsze uroczystości w życiu staną się czymś wyjątkowym. Dzięki zestawowi baniek mydlanych WeIDEBACH nadasz każdemu zdjęciowi to coś, a jednocześnie zapewnisz dużo radości!
Stabilny uchwyt w romantycznym kształcie serca: design zestawu baniek mydlanych ślubnych jest skierowany całkowicie na temat miłości. Dzięki temu dmuchanie baniek mydlanych sprawia wyjątkowo dużo radości. Również materiał i uszczelka są przy tym wyjątkowo stabilne.
Doskonała zabawa dzięki 5 ml: Niech na weselu baniek mydlanych będzie wyglądał naprawdę na imprezie. Dzięki specjalnemu wypełnieniu bąbelków weselnych masz wystarczająco dużo rezerwy na wspaniałe zdjęcia i zabawne gry. Zabawa dla młodych i starszych
Instrukcja z 52 naklejkami do opisu: Napisz instrukcje dla gości na tej specjalnej dekoracji ślubnej, jak np. "Dopiero po lataniu gołębi latać". Dzięki temu masz wszystko pod kontrolą i możesz cieszyć się płynnym przepływem!
Zrób to pepeeling na weselu z płatkami jeziora: Zadbaj o niezapomniane i romantyczne wspomnienia dzięki wspaniałych zdjęć weselnych. W żadnym wypadku nie może zabraknąć bańki ślubnej. Życzymy bajkowego ślubu!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 52 Stück
Kolor biały
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..