0,00zł

Do Kasy

Weidebach® Romantyczny zestaw 52 baniek mydlanych, idealna dekoracja ślubna wraz z 52 naklejkami, bańki mydlane na ślub dla niezapomnianych zdjęć weselnych, baniek mydlanych, mini bańki mydlane

Opinie:
(0)
  • Marka: Weidebach
  • Model: B09FQ77MTP
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 21:06 CET - więcej
99,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 52 Stück
Kolor: biały
Idealny prezent na wesele, chrzciny, chrzciny, chrzciny: spraw, że najważniejsze uroczystości w życiu staną się czymś wyjątkowym. Dzięki zestawowi baniek mydlanych WeIDEBACH nadasz każdemu zdjęciowi to coś, a jednocześnie zapewnisz dużo radości!
Stabilny uchwyt w romantycznym kształcie serca: design zestawu baniek mydlanych ślubnych jest skierowany całkowicie na temat miłości. Dzięki temu dmuchanie baniek mydlanych sprawia wyjątkowo dużo radości. Również materiał i uszczelka są przy tym wyjątkowo stabilne.
Doskonała zabawa dzięki 5 ml: Niech na weselu baniek mydlanych będzie wyglądał naprawdę na imprezie. Dzięki specjalnemu wypełnieniu bąbelków weselnych masz wystarczająco dużo rezerwy na wspaniałe zdjęcia i zabawne gry. Zabawa dla młodych i starszych
Instrukcja z 52 naklejkami do opisu: Napisz instrukcje dla gości na tej specjalnej dekoracji ślubnej, jak np. "Dopiero po lataniu gołębi latać". Dzięki temu masz wszystko pod kontrolą i możesz cieszyć się płynnym przepływem!
Zrób to pepeeling na weselu z płatkami jeziora: Zadbaj o niezapomniane i romantyczne wspomnienia dzięki wspaniałych zdjęć weselnych. W żadnym wypadku nie może zabraknąć bańki ślubnej. Życzymy bajkowego ślubu!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 52 Stück
Kolor biały
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...