0,00zł

Do Kasy

Gra wędkarska 2 w 1, drewniana gra wędkarska dla małych dzieci, zestaw gier wędkarskich, zabawki Montessori, magnetyczna gra wędkarska, zabawki edukacyjne dla 2 lat chłopców, dziewcząt, małych dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: Coriver
  • Model: B09G2QFJVC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 21:07 CET - więcej
92,00zł
Wczesne interaktywne zabawki edukacyjne: Drewniana gra wędkarska dla dzieci może poprawić rozpoznawanie kolorów, koordynację ręka-oko, umiejętności liczenia i poziom poznawczy. Poznaj wszystkie 15 szt. numerycznych gier liczących i wędkarskich. Jest to dobry wybór dla małych dzieci, chłopców, dziewcząt, dzieci, na Halloween/Boże Narodzenie i urodziny, odpowiedni do wczesnej edukacji.
Magnetyczne zabawki do gry wędkarskiej: Ta gra wędkarska 2 w 1 zawiera 12 ryb i 7 kolorowych pszczół. Dzieci mogą podnieść rybę na drewnianym pudełku za pomocą wędki. Dzieci mogą używać zacisków, aby umieścić 7 kolorowych pszczół w swoich gniazdach. Jest to zabawna drewniana deska do gier wędkarskich dla dzieci i rozwija kreatywność w zdolności motorycznych dzieci rąk i oczu
【Wysoka jakość i bezpieczna zabawa】 Zabawki montessori wykonane są z wysokiej jakości drewna, gładkiego, przezroczystego i nie blaknie, bezpieczne dla dzieci do zabawy. Idealny jako prezent na Boże Narodzenie/Nowy Rok. Nie dla dzieci poniżej 2 roku życia. Potrzebujesz nadzoru podczas gry.
【Nauka i zabawa w montessori】Maluch może wybrać literę lub kolor, aby złapać odpowiednią rybę! Przedszkole zabawki montessori dla małych dzieci mogą nauczyć się prostej matematyki i liczb podczas gry w ryby. Dzieci mogą również nauczyć się prostej matematyki i liczb podczas gry w ryby.
Najlepszy prezent dla dzieci: Najlepszy prezent na Boże Narodzenie, urodziny, imprezę dla dzieci, chłopców, dziewcząt w wieku 2-6 lat. Edukacja rodzinna jest bardzo ważna dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, ale dzieci łatwo czują się nudne podczas nauki. Dzięki temu wielofunkcyjny drewniany magnetyczny zestaw edukacyjny może przynieść dziecku więcej zabawy!
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...