0,00zł

Do Kasy

Gra wędkarska 2 w 1, drewniana gra wędkarska dla małych dzieci, zestaw gier wędkarskich, zabawki Montessori, magnetyczna gra wędkarska, zabawki edukacyjne dla 2 lat chłopców, dziewcząt, małych dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: Coriver
  • Model: B09G2QFJVC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 21:07 CET - więcej
92,00zł
Wczesne interaktywne zabawki edukacyjne: Drewniana gra wędkarska dla dzieci może poprawić rozpoznawanie kolorów, koordynację ręka-oko, umiejętności liczenia i poziom poznawczy. Poznaj wszystkie 15 szt. numerycznych gier liczących i wędkarskich. Jest to dobry wybór dla małych dzieci, chłopców, dziewcząt, dzieci, na Halloween/Boże Narodzenie i urodziny, odpowiedni do wczesnej edukacji.
Magnetyczne zabawki do gry wędkarskiej: Ta gra wędkarska 2 w 1 zawiera 12 ryb i 7 kolorowych pszczół. Dzieci mogą podnieść rybę na drewnianym pudełku za pomocą wędki. Dzieci mogą używać zacisków, aby umieścić 7 kolorowych pszczół w swoich gniazdach. Jest to zabawna drewniana deska do gier wędkarskich dla dzieci i rozwija kreatywność w zdolności motorycznych dzieci rąk i oczu
【Wysoka jakość i bezpieczna zabawa】 Zabawki montessori wykonane są z wysokiej jakości drewna, gładkiego, przezroczystego i nie blaknie, bezpieczne dla dzieci do zabawy. Idealny jako prezent na Boże Narodzenie/Nowy Rok. Nie dla dzieci poniżej 2 roku życia. Potrzebujesz nadzoru podczas gry.
【Nauka i zabawa w montessori】Maluch może wybrać literę lub kolor, aby złapać odpowiednią rybę! Przedszkole zabawki montessori dla małych dzieci mogą nauczyć się prostej matematyki i liczb podczas gry w ryby. Dzieci mogą również nauczyć się prostej matematyki i liczb podczas gry w ryby.
Najlepszy prezent dla dzieci: Najlepszy prezent na Boże Narodzenie, urodziny, imprezę dla dzieci, chłopców, dziewcząt w wieku 2-6 lat. Edukacja rodzinna jest bardzo ważna dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, ale dzieci łatwo czują się nudne podczas nauki. Dzięki temu wielofunkcyjny drewniany magnetyczny zestaw edukacyjny może przynieść dziecku więcej zabawy!
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..