0,00zł

Do Kasy

Cooldac Zestaw świateł LED do Lego 75257 Star Wars Millennium Falcon Starship zestaw oświetleniowy USB kompatybilny z Lego 75257 (tylko modele bez lego)

Opinie:
(0)
  • Marka: cooldac
  • Model: B09G6SCR7J
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:42 CET - więcej
175,28zł
Zaprojektowany dla modelu Lego 75257: zestaw oświetlenia służy przede wszystkim do rozświetlania statku Gwiezdnych Wojen Millennium Falcon i czyni go bardziej realistycznym i niepowtarzalnym. (Model Lego nie jest wliczony w cenę, zestaw Just Light)
Wysoka jakość i łatwe do ukrycia – cegły używane do podłączenia zestawu oświetlenia LED są wykonane z oryginalnego lego, mały drut o grubości 2 mm można łatwo ukryć, co nie wpłynie na wygląd Twojego modelu budynku
Bezpieczeństwo i zasilanie przez USB: Wbudowany opór w zestawie oświetlenia może zapobiec przegrzaniu i paleniu się światła. Można podłączyć kabel USB do pudełka na baterie, power banku, laptopa, gniazda USB lub adaptera ściennego.
Doskonały prezent i świetny dla kreatywności: Zestaw oświetleniowy to doskonały prezent dla dzieci, które mają klocki lego lub dla fanów Lego. Jest to świetny sposób na kreatywność, ponieważ jest to styl DIY, aby rozświetlić klocki.
Instrukcja instalacji (łatwa instalacja): dostarczana jest z elektroniczną instrukcją obsługi (z wideo i zdjęciami), aby poprowadzić krok po kroku. Należy ostrożnie zainstalować lampę LED, bez nadmiernego ciągnięcia, zginania lub nadmiernego potrząsania, aby uniknąć uszkodzeń. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem Amazon.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..