0,00zł

Do Kasy

LIND Zestaw oświetleniowy LED do Lego 10282 Adidas Originals Superstar buty sportowe, zestaw świateł, kompatybilny z zestawem do budowy Lego 10282 – nie wchodzi w zakres dostawy zestaw modelarski

Opinie:
(0)
  • Marka: LIND
  • Model: B09GFYF9JW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:40 CET - więcej
218,76zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1 Stück (1er Pack)
Kolor: biały
Zestaw oświetleniowy LED do Lego 10282 Adidas Originals Superstar zestaw do budowania. Kto zbudował ten model dzięki temu systemowi oświetlenia może jeszcze raz poprawić wygląd butów sportowych.
Czysty zestaw oświetleniowy: Jest to tylko dodatkowa lampa LED do LEGO, nie zawiera zestawu modelarskiego. Zasilanie odbywa się za pomocą pojemnika na baterie lub USB (nie wchodzi w zakres dostawy).
Druty nie są widoczne, jest to bardzo cienki drut i może być dobrze ukryty podczas starannego montażu świateł.
Zestaw oświetleniowy jest łatwy do zamontowania: Opakowanie zawiera kod QR a po skanowaniu otrzymasz krok po kroku instrukcje z obrazami w języku angielskim. Po zakończeniu budowy modelu można zamontować po zmontowaniu. Czasami trzeba zdemontować tylko kilka części.
Sprawia, że model wygląda w świetnym świetle. Jeśli wszystko jest na swoim miejscu, to naprawdę przyciąga wzrok w pomieszczeniu.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1 Stück (1er Pack)
Kolor biały
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..