0,00zł

Do Kasy

LIND Zestaw oświetleniowy LED do Lego 10282 Adidas Originals Superstar buty sportowe, zestaw świateł, kompatybilny z zestawem do budowy Lego 10282 – nie wchodzi w zakres dostawy zestaw modelarski

Opinie:
(0)
  • Marka: LIND
  • Model: B09GFYF9JW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:40 CET - więcej
218,76zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1 Stück (1er Pack)
Kolor: biały
Zestaw oświetleniowy LED do Lego 10282 Adidas Originals Superstar zestaw do budowania. Kto zbudował ten model dzięki temu systemowi oświetlenia może jeszcze raz poprawić wygląd butów sportowych.
Czysty zestaw oświetleniowy: Jest to tylko dodatkowa lampa LED do LEGO, nie zawiera zestawu modelarskiego. Zasilanie odbywa się za pomocą pojemnika na baterie lub USB (nie wchodzi w zakres dostawy).
Druty nie są widoczne, jest to bardzo cienki drut i może być dobrze ukryty podczas starannego montażu świateł.
Zestaw oświetleniowy jest łatwy do zamontowania: Opakowanie zawiera kod QR a po skanowaniu otrzymasz krok po kroku instrukcje z obrazami w języku angielskim. Po zakończeniu budowy modelu można zamontować po zmontowaniu. Czasami trzeba zdemontować tylko kilka części.
Sprawia, że model wygląda w świetnym świetle. Jeśli wszystko jest na swoim miejscu, to naprawdę przyciąga wzrok w pomieszczeniu.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1 Stück (1er Pack)
Kolor biały
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..