0,00zł

Do Kasy

DINORUN Zabawki z dinozaurami, ciężarówka dla dzieci, ze światłem i dźwiękiem, zestaw transportowy zawiera wyciągany dinozaur, samochód, mini figurki dinozaurów, prezenty edukacyjne dla chłopców i dziewcząt

Opinie:
(0)
  • Marka: DINORUN
  • Model: B09GXSSHWJ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 21:08 CET - więcej
120,99zł
[Zestaw z dinozaurami] 23 szt. zawiera 1 ciężarówkę z dinozaurem, 3 samochody z dinozaurami, 12 figurek dinozaurów, 2 drzewa, 1 jajko dinozaura, 1 skamielina i 1 skałę.
[Wielofunkcyjna przenośna ciężarówka] Dinozaur może pomieścić 3 samochody z dinozaurem i być przenoszona wszędzie. Naciśnij 3 przyciski na ciężarówce, pokażą 3 różne kolory świateł i 4 dźwięki. (w tym baterie)
[Samochód z dinozaurem] Nie wymaga baterii, trzy samochody z dinozaurami muszą być delikatnie cofnięte, aby poruszać się do przodu, a także mogą być używane z wyrzutniami i torami do zabawy.
[Zabawki edukacyjne] Różnorodność stylów zabawy pozwala dziecku uczyć się podczas zabawy, a wyobraźnia dzieci, umiejętności językowe i koordynacja ręka-oko zostaną poprawione.
[Idealny prezent] Jeśli masz wokół siebie miłośników dinozaurów, ta zabawka z dinozaurem jest doskonałym prezentem na Boże Narodzenie, przyjęcia urodzinowe i święta.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..