0,00zł

Do Kasy

TARS Model budynku strażackiego 5030 szt. zestaw do pojazdów strażackich serii Dynamic Engineer z 13 silnikami, kompatybilny z LEGO Technik

Opinie:
(0)
  • Marka: TARS
  • Model: B09H4FDHGL
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 22:58 CET - więcej
1 462,90zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 61 x 26.2 x 29.2cm
Kolor: jak na zdjęciu
W zestawie znajduje się kilka drobnych cząsteczek, należy zwrócić uwagę na zastosowanie i miejsce. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt. Wiek: 8+
Wyprodukowano z przyjaznego dla środowiska materiału ABS w precyzyjnym odlewaniu. Jego materiał wolny od futrów i zadziorów zapewnia bezpieczeństwo podczas montażu.
Po złożeniu jest to dobry model wystawowy i dekoracja tła o wartości pedagogicznej, idealny prezent na sezon na rozpoczęcie szkoły i wakacje.
Kąt ramion wózka ratunkowego jest regulowany, można je rozciągać i obracać, co daje niesamowitą radość. Zestaw składa się z 1 serwomotora, 7 silników, 2 silników L, 3 silników XL, 1 kontrolera, 3 pojemników na baterie litowe 2,4 G i 2 przedłużek 50 cm.
Szczegółowa instrukcja z łatwymi do wykonania krokami, które można szybko zmontować dzięki ilustrowanej instrukcji (może nie być dostępna w języku polskim).
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 61 x 26.2 x 29.2cm
Kolor jak na zdjęciu
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..