0,00zł

Do Kasy

Malarstwo diamentowe, zestaw do malowania diamentowego 5D, malowanie diamentami, dla dzieci i dorosłych, duży, zestaw do haftowania, dekoracja ścienna (konik), kwadrat, 30 x 60 cm

Opinie:
(0)
  • Marka: sooyoo
  • Model: B09HBSYHY4
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 22:58 CET - więcej
126,16zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 30x60cm
Kolor: kwadratowy otwór
Diamentowy pełny diament: zestawy do malowania diamentowego mają przyjazne dla środowiska diamenty z pełnego wiercenia. Wysokiej jakości diament, bardziej żywy i olśniewający niż diamenty z żywicy. Grubość 2,88 mm nadaje obrazowi silne wrażenie stereo. Ponad 470 kolorów, które tworzą piękne i realistyczne efekty. Wysokiej jakości diamenty są spójne pod względem rozmiaru i kształtu. Dodajemy 30% diamentami. Dzięki temu nie musisz się martwić brakiem diamentów.
Wysokiej jakości płótno: zestawy do malowania diamentowego to płótno olejne o wysokiej przejrzystości, nietoksyczne, wodoodporne, pogrubione, równomierna tekstura, przyjazne dla środowiska, miękkie i niełatwe do pomarszczenia. Sam wzór ma przyjazne dla środowiska tło z klejem topliwym i plastikową folią ochronną. Utrzymuj obraz lepki, dzięki czemu można łatwo uzupełnić obraz. Aby romby nie spadały po naciśnięciu na płótnie.
Przyjazna rodzina: prosty produkt do malowania diamentami 5D ze szczegółowymi instrukcjami i idealnym dopasowaniem kolorów, łatwiejszy i piękniejszy niż ścieg krzyżykowy. Nadaje się dla dzieci, dorosłych, osób starszych, nawet całej rodziny, radosne zajęcia rękodzielnicze, może być używany nie tylko do spędzania czasu, ale może również pomóc w osiągnięciu sukcesu. i redukcji stresu. Wzmacnia pewność siebie i wytrzymałość.
KROKI DIY: 1. Otwórz pudełko i sprawdź specjalne narzędzia do rysowania diamentów. 2. Zobacz kolor diamentów, ułożone w kolejności kodowania. 3. Nanieś odpowiednią ilość kleju diamentowego na sztyft i przyklej odpowiedni diament. 4. Zgodnie z odpowiednim kodem kolorystycznym przyklej diamenty na odpowiednie płótno. 5. Naciśnij diamenty po abracji można łatwo zamknąć ręką lub książką.
WSKAZÓWKA: Jest to zestaw do samodzielnego wykonania, nie jest gotowy do użytku. Diamenty nie są jadalne, proszę nie pozwalać dzieciom na zabawę, aby uniknąć wypadków, takich jak połknięcie. Rysunek musi być utrzymywany w czystości. Aby uniknąć zagnieceń, NIE składać płótna. Produkt nie jest zawarty w ramie. Jest to tylko zwinięte płótno. Ten diamentowy obraz nie zawiera ramy. en.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 30x60cm
Kolor kwadratowy otwór
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..