0,00zł

Do Kasy

Zuoan Drewniana kolejka, pociąg, elektryczna zabawka z dużą prędkością, pociąg dla dzieci, lokomotywa, kompatybilna z drewnianymi szynami dla dzieci, zabawkowy samochód dla małych dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: Zuoan
  • Model: B09HT6QYKY
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 22:58 CET - więcej
106,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Niebieski samochód elektryczny + 2 osoby
Drewniana szyna: aby poprawić efekt gry, zabawkę do ciągnięcia można umieścić na drewnianej szynie Brio (ten produkt nie zawiera drewnianej szyny), co jest bardziej interesujące.
Bezpieczny materiał: zabawka jest wykonana z wytrzymałego i bezpiecznego dla dzieci tworzywa sztucznego. Jest odporna na upadki i ulubiona zabawka Twojego dziecka.
【Budzenie zainteresowania dzieci】: lokomotywa ma realistyczny wygląd, jasne kolory i jest idealną zabawką dla małych miłośników ciągnięcia.
【Łatwa zabawa】: zainstaluj jedną baterię AAA w lokalizacji i połącz ją z innym lokalizacją. Naciśnij przełącznik, aby poruszać pociągiem do przodu i do tyłu.
【Szczelne połączenie】: Pomiędzy wózkiem znajdują się magnesy z biegunami dodatnimi i ujemnymi, które podczas poruszania się ściśle pasują do siebie i nie wyskakują.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Niebieski samochód elektryczny + 2 osoby
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..