0,00zł

Do Kasy

Zuoan Drewniana kolejka, pociąg, elektryczna zabawka z dużą prędkością, pociąg dla dzieci, lokomotywa, kompatybilna z drewnianymi szynami dla dzieci, zabawkowy samochód dla małych dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: Zuoan
  • Model: B09HT6QYKY
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 22:58 CET - więcej
106,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Niebieski samochód elektryczny + 2 osoby
Drewniana szyna: aby poprawić efekt gry, zabawkę do ciągnięcia można umieścić na drewnianej szynie Brio (ten produkt nie zawiera drewnianej szyny), co jest bardziej interesujące.
Bezpieczny materiał: zabawka jest wykonana z wytrzymałego i bezpiecznego dla dzieci tworzywa sztucznego. Jest odporna na upadki i ulubiona zabawka Twojego dziecka.
【Budzenie zainteresowania dzieci】: lokomotywa ma realistyczny wygląd, jasne kolory i jest idealną zabawką dla małych miłośników ciągnięcia.
【Łatwa zabawa】: zainstaluj jedną baterię AAA w lokalizacji i połącz ją z innym lokalizacją. Naciśnij przełącznik, aby poruszać pociągiem do przodu i do tyłu.
【Szczelne połączenie】: Pomiędzy wózkiem znajdują się magnesy z biegunami dodatnimi i ujemnymi, które podczas poruszania się ściśle pasują do siebie i nie wyskakują.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Niebieski samochód elektryczny + 2 osoby
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..