0,00zł

Do Kasy

Zuoan Drewniana kolejka, pociąg, elektryczna zabawka z dużą prędkością, pociąg dla dzieci, lokomotywa, kompatybilna z drewnianymi szynami dla dzieci, zabawkowy samochód dla małych dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: Zuoan
  • Model: B09HT6QYKY
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 22:58 CET - więcej
106,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Niebieski samochód elektryczny + 2 osoby
Drewniana szyna: aby poprawić efekt gry, zabawkę do ciągnięcia można umieścić na drewnianej szynie Brio (ten produkt nie zawiera drewnianej szyny), co jest bardziej interesujące.
Bezpieczny materiał: zabawka jest wykonana z wytrzymałego i bezpiecznego dla dzieci tworzywa sztucznego. Jest odporna na upadki i ulubiona zabawka Twojego dziecka.
【Budzenie zainteresowania dzieci】: lokomotywa ma realistyczny wygląd, jasne kolory i jest idealną zabawką dla małych miłośników ciągnięcia.
【Łatwa zabawa】: zainstaluj jedną baterię AAA w lokalizacji i połącz ją z innym lokalizacją. Naciśnij przełącznik, aby poruszać pociągiem do przodu i do tyłu.
【Szczelne połączenie】: Pomiędzy wózkiem znajdują się magnesy z biegunami dodatnimi i ujemnymi, które podczas poruszania się ściśle pasują do siebie i nie wyskakują.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Niebieski samochód elektryczny + 2 osoby
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..