0,00zł

Do Kasy

sooyoo Malarstwo diamentowe, zestaw do malowania diamentowego, dla dzieci i dorosłych, duży, zestaw do haftowania, dekoracja ścienna (kieliszek do wina Round Drill), 60 x 120 cm

Opinie:
(0)
  • Marka: sooyoo
  • Model: B09J95DK8K
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 22:58 CET - więcej
318,23zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 60x120cm
Kolor: okr?g?y otwór
Diamentowy pełny diament: zestawy do malowania diamentowego mają przyjazne dla środowiska diamenty z pełnego wiercenia. Wysokiej jakości diament, bardziej żywy i olśniewający niż diamenty z żywicy. Grubość 2,88 mm nadaje obrazowi silne wrażenie stereo. Ponad 470 kolorów, które tworzą piękne i realistyczne efekty. Wysokiej jakości diamenty są spójne pod względem rozmiaru i kształtu. Dodajemy 30% diamentami. Dzięki temu nie musisz się martwić brakiem diamentów.
Wysokiej jakości płótno: zestawy do malowania diamentowego to płótno olejne o wysokiej przejrzystości, nietoksyczne, wodoodporne, pogrubione, równomierna tekstura, przyjazne dla środowiska, miękkie i niełatwe do pomarszczenia. Sam wzór ma przyjazne dla środowiska tło z klejem topliwym i plastikową folią ochronną. Utrzymuj obraz lepki, dzięki czemu można łatwo uzupełnić obraz. Aby romby nie spadały po naciśnięciu na płótnie.
Przyjazna rodzina: prosty produkt do malowania diamentami 5D ze szczegółowymi instrukcjami i idealnym dopasowaniem kolorów, łatwiejszy i piękniejszy niż ścieg krzyżykowy. Nadaje się dla dzieci, dorosłych, osób starszych, nawet całej rodziny, radosne zajęcia rękodzielnicze, może być używany nie tylko do spędzania czasu, ale może również pomóc w osiągnięciu sukcesu. i redukcji stresu. Wzmacnia pewność siebie i wytrzymałość.
KROKI DIY: 1. Otwórz pudełko i sprawdź specjalne narzędzia do rysowania diamentów. 2. Zobacz kolor diamentów, ułożone w kolejności kodowania. 3. Nanieś odpowiednią ilość kleju diamentowego na sztyft i przyklej odpowiedni diament. 4. Zgodnie z odpowiednim kodem kolorystycznym przyklej diamenty na odpowiednie płótno. 5. Naciśnij diamenty po abracji można łatwo zamknąć ręką lub książką.
WSKAZÓWKA: Jest to zestaw do samodzielnego wykonania, nie jest gotowy do użytku. Diamenty nie są jadalne, proszę nie pozwalać dzieciom na zabawę, aby uniknąć wypadków, takich jak połknięcie. Rysunek musi być utrzymywany w czystości. Aby uniknąć zagnieceń, NIE składać płótna. Produkt nie jest zawarty w ramie. Jest to tylko zwinięte płótno. Ten diamentowy obraz nie zawiera ramy. en.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 60x120cm
Kolor okr?g?y otwór
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...