0,00zł

Do Kasy

Myste Technic zestaw pociągu parowego, 1608 szt. retro czarny parowy lokomotywa pociąg pasażer pociąg budynek zestaw klocków z torami pociągowymi, cegły - kompatybilne z pociągiem LEGO

Opinie:
(0)
  • Marka: Myste
  • Model: B09JG2VHD9
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 22:58 CET - więcej
474,56zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 78 x 7 x 11cm
Kolor: Czarna parowa lokomotywa
Ciesz się montażem: Łącznie 1608 sztuk, kompatybilne z pociągiem miejskim Lego City. Model pociągowy ma imponujące wymiary. Rozmiar montażu to 78 x 7 x 11 cm. Wszystkie części charakteryzują się doskonałą jakością i integralnością. odnowiono szczegóły i funkcje miejskiego pociągu pasażerskiego.
Znakomity design: Ten model to pociąg parowy TH10, wykwintna lokomotywa retro z przewozem transportowym z tyłu, z torem kolejowym, klasycznym dopasowaniem kolorów i wysoce odrestaurowanym korpusem, który przynosi powrót do epoki pary.
Niezawodna jakość: Wykonany z ekologicznego materiału ABS, wysokiej jakości części, precyzyjna obróbka odlewu, wysoki poziom dopasowania, niezbyt ciasny ani zbyt luźny, części bez zadziorów i ząbków, ogólnie gładki i gładki, jasne kolory, bez zarysowań na powierzchni.
Instrukcja: W zestawie szczegółowa instrukcja montażu, jasna i zrozumiała. Nawet początkujący może go łatwo dokończyć. Opakowanie krok po kroku, aby ułatwić znalezienie i montaż. Jeśli brakuje jakichkolwiek części, wymienimy je bezpłatnie.
Nadaje się dla osób powyżej 8 roku życia. Idealny prezent na urodziny, imprezę, ukończenie szkoły, Dzień Dziecka, Boże Narodzenie i wszelkiego rodzaju okazje. Co najważniejsze, zapewnia zabawny sposób na motywację dzieci do nauki, zwiększając pewność siebie i pobudzając kreatywność i wyobraźnię poprzez proste kroki.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 78 x 7 x 11cm
Kolor Czarna parowa lokomotywa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..