0,00zł

Do Kasy

Myste Technic zestaw pociągu parowego, 1608 szt. retro czarny parowy lokomotywa pociąg pasażer pociąg budynek zestaw klocków z torami pociągowymi, cegły - kompatybilne z pociągiem LEGO

Opinie:
(0)
  • Marka: Myste
  • Model: B09JG2VHD9
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 22:58 CET - więcej
474,56zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 78 x 7 x 11cm
Kolor: Czarna parowa lokomotywa
Ciesz się montażem: Łącznie 1608 sztuk, kompatybilne z pociągiem miejskim Lego City. Model pociągowy ma imponujące wymiary. Rozmiar montażu to 78 x 7 x 11 cm. Wszystkie części charakteryzują się doskonałą jakością i integralnością. odnowiono szczegóły i funkcje miejskiego pociągu pasażerskiego.
Znakomity design: Ten model to pociąg parowy TH10, wykwintna lokomotywa retro z przewozem transportowym z tyłu, z torem kolejowym, klasycznym dopasowaniem kolorów i wysoce odrestaurowanym korpusem, który przynosi powrót do epoki pary.
Niezawodna jakość: Wykonany z ekologicznego materiału ABS, wysokiej jakości części, precyzyjna obróbka odlewu, wysoki poziom dopasowania, niezbyt ciasny ani zbyt luźny, części bez zadziorów i ząbków, ogólnie gładki i gładki, jasne kolory, bez zarysowań na powierzchni.
Instrukcja: W zestawie szczegółowa instrukcja montażu, jasna i zrozumiała. Nawet początkujący może go łatwo dokończyć. Opakowanie krok po kroku, aby ułatwić znalezienie i montaż. Jeśli brakuje jakichkolwiek części, wymienimy je bezpłatnie.
Nadaje się dla osób powyżej 8 roku życia. Idealny prezent na urodziny, imprezę, ukończenie szkoły, Dzień Dziecka, Boże Narodzenie i wszelkiego rodzaju okazje. Co najważniejsze, zapewnia zabawny sposób na motywację dzieci do nauki, zwiększając pewność siebie i pobudzając kreatywność i wyobraźnię poprzez proste kroki.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 78 x 7 x 11cm
Kolor Czarna parowa lokomotywa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..